Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 hete Pénteken átugrottunk kurva jó kis hely
Camelot neee
Egyik se!, azaz nekem mér annyira hulla részegre kell innom magamat, hogy jó legyen a buli hogy hagyjuk nem jók Debrecenben a szórakozóhelyek....
Jaja azért is irtam a végére +énsem
Tesóm ha jól tudom nem lesz szolgálatba átugrunk Tiszaújvárosba a Camelotba! Deep vs Retro?
Ezt hívják kincstári optimizmusnak. Tudnék nagyon csúnyákat mondani de csak annyit, hogy ha jól rémlik a csonttörésed eléggé gátolt a felállításban. A mocinak meg szinte semmi baja. Örülj, hogy ennyivel megúsztad. Egy ilyen bukásban benne van az is, hogy utána árulsz egy blokkot meg egy hátsó felnit.
És hova Deepbe?
Mi szombaton megyünk fel a városba lakásavató után. mondjuk szerintem a lakásból nem jutunk ki
Szerdán Lovarda hétvége már nem játszik szerda,csüt,péntek,szombat végig hulla voltam elég lesz egy kis ideig....
Ja és az életem már igy is elég szar. Ha ettől szarabb lesz pffff
ja csak elírtam!
Én Roli?
Ezt nem vágom miért kéne eladnom az sm-et ha elesnék vele. Felállitom azt megyek tovább. Ez is fel lett állitva, de nem volt olyan állapotba hogy motorozni lehessen vele.+énsem
ezt-e: €
link

Elvileg nem szállít M.o-ra de utánakérdeztem az eladótól ide Magyarországra a postaköltség 56$ ugyanannyi mint maga a termék! Németbe meg $32.50

Roli: hétvégén buli?
Ha Ő adja fel gecisokba
még nem próbáltam mit küldjek?
Ha németből feladnál nekem egy csomagot az mennyi pénzbe fájna nekem?! Csak érdeklődök!
Ha minden csalódás után megfutamodsz szar lesz az életed
Esel az SM-el eladod, veszel robogót?
Mókuska itt vagy még?
Erre még nem is gondoltam. Asszem kipróbálom. Jó pap is holtig tanul. Általában minden második éveben nem esek egyet sem úgy, hogy jövőre meg lesz a 2:01.
me biztos lassan mécc kanyarban osz eldősz.húzzad néki
Hát mert lecseréltem a gixxert! Ez még a 750-el volt.
Na ezé mit fogok itt kapni. Amúgy lennék én ha nem esnék el folyton. Azok a rohadt kanyarok!
porszívóra katalizátort