Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

próbáld dönteni,de nem leesni róla
Nem jó konstrukció. Ott baszták el, hogy a ZZR az alapja!
Rolii le is irta a frankót.
nehezen fordul nem jó a futómű?
Szeva!

Én nem ajánlom neked a 96-97-es szériát. Nehezen fordul, gyenge fék, nem jó vele motorozni. Inkább vegyél 98-99-et, az már tényleg jó vas és nem sokkal drágább, mint egy 96-97, mivel nagyon lent vannak az árak.
jaja jól szuperálszoktam vele látni néha de csak úgy látásból iserem de szép motor irjál már róla egy két dolgot h ezek milyenek teljesítmény stb
link

csá crazy
Okés. Igen helyreugrott az agyam.
Ő vette meg az előző zx6r-emet. Jól szuperál neki a masina nem tudod?
szívatlek te kis te.látom megjött az eszed
Hát téged meg mi lelt?
Persze ismerem és te honna ismered?
olvastam.majd kiötöljük mi lészen.a most következő dolog a rendőrségi határozat számodra pozítívba állítása.
egy kurva vagy baszki
Szevasz
Galó Janit ismered Mezőberényben?
és ne ezeket nézd: "2000-2002 KAWASAKI ZX6R ZX-6R 636 FAIRING PLASTICS SET"
Mert ezek iszonyú gagyinak néznek ki.
én előbb néztem ebay-t és egy darab idomot nem találtam az enyémhez...
sziasztok!

Tervezem egy zx6r vásrlását 96 97 est!olyan kérésem lenne hogy mondanátok róla infókat jó rosz tulajdonságit mire figyeljek vételkor tapasztalatok futómű teljesítmény ilyenek!

Előre is kösönöm!
Ja ebay-on én is nézegettem idomszetteket, egyik szebb mint a másik. Viszont az elbizonytalanit, hogy egyik haverom rendelt onnan 2003-as R1-re komplett szettet, de csomó helyen nem is passzol illesztéseknél és felfogatási pontoknál. Amit még nem tudtam eldönteni (de lesz rá bőven időm) hogy fullra épitsem újra vagy legyen belőle fekussz féle "csajozós kerekezős" ninja. De ami tuti kell faridom, jobb első lábtartó konzol.
Pontosan leírhatnád hogy mik is kellenek pontosan a géphez ha böngészem akár a netet, ebay-t és találok valami cuccot szólok majd!
Remélem ott lehetek. Jó lenne már mindenkit megismerni személyesen is.
Pénteken meg megyek ki is vonatom forgalomból, legalább az a pénz is amit fizetni kellene rá, mehet a szépitésre.
Okés szólni fogok ha bármiben kell segitség. Köcce.
Ez az szkráccs koma! Látom megjött az eszed. Jövőre szeretnélek látni Kawasaki napokon.