Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dobd ezt ki a picsába és 6000 km enként cserélj olajat.De ha rám hallgatsz akkor cserélsz amikor akarsz
Köszönöm.
Szkráccs! Boldog Szülinapot
Baszod most te tényleg ilyen ***** vagy?! Ott van hogy évente! Tudod mit cseréld minden 15.000km Tescos-s olajjal után
miért nem látom én azt a 6000 km-es olajcserét?, hmmmm...? meg amúgy is 4 litykó kell a kicsibe, amíg a haverom 1000-es gixerénak is csak 3 liter van írva a blokkjára.
miért nem látom azt a 6000 km-es olaj cserét, hmmmm...?
Sziasztok!

Elment az alapjárat a motoron ,mi lehet a gáz?
CSak a hideg ?Ennyire érzékeny lenne a karbi?
Azt tudtam h nehezen fog indulni,de könnyen indul és melegen áll le.
Valami ötlet?
Előre is kösz a válaszokat.
Mennyire legyen olcsó?
Hy!
Láncvédőt keresek.
zx6 ra megfizethető áron
pályázóknál pl csak egy vékony drótszálat tekernek rá egy speckó szerszámmal a nittelőszem lapolás előtti nutjára.ha nem látom nem hiszem el...
akkor jól gondoltam!
Van egy nittelő szem és te préseled össze.
Mikor megvásároltok egy új láncot legyen az D.I.D. vagy RK akkor azt hogyan lehet/kell összeszerelni! Egyben árulják előre összepréselve minden szem vagy van neki egy nittelő szeme melyet magunknak kell megoldani?
én mindkettőt használtam,egyikkel sem volt bajom....
ajaj
Hát ez szét!
ez van szétszedve
Ja,valahogy úgy!
Nem túrákra vannak tervezve az biztos! Max.150km egy tank benya,de ez is az LC4-eknél amik nem üzemórásak,nem racing SM-ek csak Street-ek! Számomra is inkább ide a városba kellene meg max a környező vidékekre! Aszfalt betyárkodni!
Én már úgy vagyok az üzemórásokkal is, hogy úgysem horvátországi túrákra fogok járkálni vele, hanem a környéken huligánkodok majd. Tehát nem meg bele olyan rengeteg km igy kibirom a gyakori olajcseréket.
Szomorú nagyon !
Több mint valószínű,hogy gyűjtögetek egy kicsit és második mocinak beszerzek én is egy SuperMoto-t,tetszik több típus is csak rengetek köztük üzemórás!De ez még a jövő kérdése!
Sehol semmi.
Jaja,de nem eléggé!
Van valami fejlemény a motor eladásával kapcsolatban? Érdeklődők?