Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma végre szkráccs koma! Megpróbálok segíteni ha kell majd! Cső Deni
Le is szedtem a hirdetéseket is. Annyira de annyira vágytam erre a motorra képtelen vagyok tőle megválni bármennyire is szeretnék.
Ez az! Jó gondolatmenet!
Hát srácok nem fogjátok elhinni, de ma egész nap hasogatott a gondolat, hogy inkább hagyjam meg a kawát és tegyem rendbe. Komolyan mondom én már úgy össze vagyok zavarodva lassan azt sem tudom fiú vagyok-e vagy lány. Hmm én kis zx6r-em ha megint szép ruhában tündökölhetne......
Amúgy halihó!
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de ha én cserélném a gépet ami nem most lesz erre cserélném!
...akar ez is lehetne a magyarazat, de a 600-asban sincs tobb olaj...
CrazyJoe!
Volt ma nálam a kárszakértő. felvette a cuccokat. majd beszkennelem a lapokat és átküldöm a múltkori email címre. És akkor várnám a további utasításokat majd.
Én meg nem tudom a számod! Majd msn-en megkereslek!
köszii!

már meg is néztem faszányos
Az gáz.. tájékozott vagyok az a lényeg...
Jobbulást akkor néked, ja és csörgess már majd meg, mert megint nem mentettem el a számod
2 hónap táppénz mivel műtötték a szemem!

Ha kell megadhatom a srác számát aki polírozta tavaj.
Hogy dolgozol a héten?
Inkább a felnidet adnád nekem!
Csáó Teebee! Nem lenne ezeket sem kötelező megvenni de most amíg van zseton beújítok 1-2 dologra. A láncszetten meg a kuplungon ami még a gyári és 6 év alatt volt idejük kopni csere ,mást nem kell rá venni!
Háde Lájos, jól levolt harcolva ez a motor, lassan már olyan mintha új mocit építenél...
kb 2000km futott gyertyák eladók 4\db:6.000ft
az nem koszi :)
Akkor gondolom nem is cseréltél olajat! Mondjuk én leszarom! Sokan adtak tanácsot de remélem azért holnap is felteszed a kérdésed ,hogy mikor cserélj! Kicsit fáradt vagyok No Offense
Minden nap egy alma... grat
szkráccs, boldog szülinapot. még maradt 1 pici belőle.....
Láncvédővel egyben a sárvédő nem érdekel? 10000 Ft
Jobb oldali banneren ott virít a fejed
Akikre büszkék vagyunk
figyelj, nem baszogatásból mondom, nincs veled semmi bajom, de tényleg baromság. Nálam sokkal okosabbak is azt mondják hogy 6000 kmenként kell. A te és a motorod érdekében mondom.