Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értem... köszi
Haverom vett olyan K2 1000-es Suzukit amiben 1600km után komplett blokkcsere volt. Direkt tönkretették, hogy adjanak helyette egy K3-at.
Feltételezem meredekebb a villaszög. Vagy fújd fel az első gumit. Esetleg ha pályagép volt akkor szedd ki az alátétet a hátsó rugóstag alól.
Még soha semmi nem romlott el rajta.
Mondjuk van benne vagy 17000 km.
Lenne egy kérdésem Muja!

Mentem 2005ös 636al és a 2002es 600ashoz képest olyan érzés kanyarodáskor mintha alád fordulna a kormány. Te nem tapasztaltál ilyesmit? Mintha jobban fordulna vagy fasz tudja...
Best buy vazze. Volt valami komoly baja? Nem? Na látod.. Mikor a K4 750-ent kerestem láttam olyan K6 1000-et, hogy mehetett volna a szalonba. (Kereskedésben állt a többi használt között). Mondom ezzel mi van? A motorba 600km van. Tesztmotor volt az ember elvitte kipróbálni és már tréleren hozták vissza. A 3,3 milliós motoron 1,7 millió volt a kár. Mindent gyárira cseréltek és árulták 2,4-ért. És megvettem volna ha van annyim.
Pontosan ez azagygörcs az miért megveszed az első ütött kopott szart.
Én a legutóbbi motorváltáskor 6-7 db-ot néztem meg, majd visszamentem az elsőért amiben 4600km-es korában hengerfejet cseréltek.
Nem újabb 636-ot akarsz?
Mondom én, hogy leharcolt a piac..... hehehehe...hehehe....

Sok lesz az a motor neked.
Fazom, remélem lesz másik helyette gyorsan mert jön a jóidő
A bukott vasad kell :)
Pfejj,,,de fogsz szenvedni mikor ráébredsz, milyen lepusztult a magyar piac....
Ja várjá! Melyik tied?
Neked bármennyit mert úgy sem veszed meg. A tied 1 milláért. Hétvégén hozz 50 000Ft foglalót.
Megveszem a tied, mit engedsz a feléből?
Akkor jöhet az újabb! Nincs is annál jobb dolog mint motort venni. Imádom a keresgélést. Mondjuk az utánajárást nem. Ezért nem is szoktam túl messzire elmenni egy motorért.
Motortalan lettem

Ott viszi az új tulaj. Sok balesetmentes Km-t neki
Biztos kinézek aztán, hogy mivel az már más kérdés.
Igy mézne ki elvileg a túra ugye? http://mymap.hu/
Mert akkor felém jönnétek pont, Szekszárdnál becatlakoznák hozzátok. Ha többiekenek jó és igy néz ki akkor benne vagyok.
peszepesze hanem?
nem en voltam!
te is széjjerúgtad a váltót?
de a szivemet fajditando ma ob videokat neztem
*100 000. ...... +
a valto