Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszi az infot. Egyenlore marad a parazas... Miert nem tudok megjavulni basszameg?
az nekem se..de ha nem kapsz a mostaninál jogerős letöltendőt csak pénzbüntit akkor nem lép hatélyba a felfügi
Campos kolléga elne add a motort,mert nagyon fájni fog,ha csak anyagilag nem vagy rá kényszerítve,legalább a ruhát tartsd meg.
én mióta eladtam azóta nemtelt el nap ,hogy ne néztemvolna meg a kawa hirdetéseket most a Lányom ballagása hátráltat anyagilag.
Csak annyi a bokkeno hogy meg nem telt le a 2 ev felfuggesztettem...
oszt ebből hány papirt mutassak
Reszvet Muja.
Csutortkon megyek birosagra mint vadlott Testi sertes
álló helybe tépkedni mi a fasznak....szerezz be mindenképp felujitókészletet mee eccer meglepi lesz a járókeretes mami előtt..
Ez oké, csak hol van má?
Figyuka má' ! Lecserétem a fékolajt, osz' eddig minden a legnagyobb rendbe' a fékkel, de a munkahengerné' erőteljesebb fékezések után ha lepkefingnyi olajt is, de visszaköpköd, kurva nehéz rágyönni, hogy honnan a (munkahenger melyik részéből jön), de vhogy amikor álló helyzetbe' csak pumpálom a fíket (akár 1 perecen keresztű is), akkor nem akarja csinálni, csak menet közben.....
Munkahengert ripityára kéne szennem, de előtte érdemes beszereznem 1 felújító szettet ? Szerintetek mi a b. lófaxot csinyájjak ? Agyonra le lett légtelenítve is, mikor kicserétem, hálás köszönet Joe vansz mór!
Muja Szard le őket és próbáld meg felfogni úgy hogy ez valamiért így kellett hogy történyjen...Lehet hogy azért mert most fogsz találni egy kurva jó melót és megveszed őket kilóra majd.....
LieBiNG, a te gépedre mennyien tolonganak a vevők?
Részvétem.

immáron 3 hete, hogy felmondtam.(60% -al csökkentette a bérem...) de még mindíg nem fizetett ki rendesen....
há nem tom mi kellene..azirányba megyek.
szard le az összes faszkalapot,lazulj egy kicsit,élvezd a szabadságot.
majd lessz sokkal jobb helyed,én idáig mindig így voltam.
most redőnyös vagyok pedig előtte még egy fél téglán is szédültem.
Dogot árulok, kúrvákat futtatok, pénzt behajtok, szopok,baszok....
Miről van szó?
gránátot a tetveknek
baszígessünk....
.
Nem adom...
Csak kell valami meló, hogy szponzorálni tudjam magamat...
az fasza!
Reméljük hamar találsz másikat!
Kár.
háde bazmeg..megvan mindened a versenyzéshez..mi a faszom köll még?neaggyadfőőőő sosene
ejj... baszki...
akko hajrá a kereséshez
nemááá