Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves kolléga urak.
Sajnálattal kell közölnöm, hogy az idei zxkupa számomra is elmarad.

Mai napon kirúgott a cégem, úgyhogy így jártam, nincsen munkám.
De leszarom, úgyis rühelltem a két fasszópót.
oké,
küldöm a héten mindenképp,
előre is köszi!
Ki kell nézem pontosan küld át mire van szükség és a szinét is! a mocinak!
Köszi,
a héten mondom,akkor kerül hozzám a gép,
az a jó ár mit takar,csak a tisztánlátás érdekében,mondjuk egy első villa,csak kb ra?
köszi
Szia! újban tudok segiteni jó áron! Email cimemre küld egy vázszámot ha érdekel
Sziasztok,
tudnátok segíteni?!?!?
Kawasaki zx6 2008-as ra kellenének alkatrészek,legfőképp
villa,lámpa,váltókar,plexi,fejidom!
Aki tudna dobni egy címet vagy esetleg saját magának lenne,azt nagyon megköszönném!
üdv
ÁÁÁ köszi haver, egy főnyeremény vagy. A javítókonzollal helyrejött.
ha ez sem jó akkor szerezni kell egy Extended Windowst és ott Winternalsal megpróbálni visszaállítani korábbi időpontra a gépet.
Windows indulása előtt nyomogasd az F8at és bejön egy menü. Ott kiválasztod hogy rendszerhiba utáni újraindítás letiltása és megnézed milyen hibaüzenettel száll el. Sztem csak a partíciós táblád szállhatott el amit egy javító konzollal helyre lehet hozni.
Bebootolsz a CDről, aztán J bejön a javítókonzol. beírod: chkdsk -p -r
végül majd exit.
Helló

Kellene nekem egy kis segítség, már nincs semmi 5letem. Tegnap este szokásos módon, leállítottam a gépet, de ma reggel mikor bekapcsoltam, állandóan újraindul mikor az "üdvözöljük"-öt kéne már behoznia. Áthoztam a vinyót húgom gépébe, mondom töredezettségmentesítem, az mindig segít, de most nem lehet. Lefagy a töredezettségmentesítő is. Maga a vinyó megvan, látja a gép, csak éppen semmit nem lehet vele csinálni. Sajátgépben mikor a vinyón jobb gombbal kattintok, majd tulajdonságok, és azt mutatja, hogy 0 az üres hely, teljesen televon a vinyó. Pedig nem így van, fele szabad. Formázásnak nem akarok nekiesni egyből, mert vannak képek rajta amik ha elvesznek, többet már nem lesznek meg. pl összes előző motorom stb. Van bármi tipped esetleg ötleted?
remélem...
mivel megyek...ezé 20 a sanszos
meg tud esetleg
na de egy új csaj is az elején még meg esetleg tud lepni 1-2 dologgal... akár hetek múlva is
ez is olyan büdöset....
olyan lesz min egy új csaj
az első menet lesz a legkeményebb aztán lassan megszokod
akkor is más lesz
ohh...értem...
már álló helyben annyira dinamikus lesz h lehet a célegyenesben le akar róla szállni mert nem érzi h megy
jaaah...a ződ a gyorsabb ugye
új fék, karbiszinkron, karbitisztítás, szelephézagállítás, új olaj, új gyertyák... és még a színe is más
tuning airbrushhh