Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szeva csaje
és mé? szólt valaki, hogy hangos vagy?
(vagy csak lemaradt a vessző?) hen?
Akkor dolgozzá és fogd be a füled
Halkabban dolgozom
majd vmi csak lesz! remélem
sejtettem. szar idők járnak.
NA szoval ezert nem voltam mostanaban a forumon nem az anyagiak miatt nem tudok menni a kawa napra... Szar terko volt de ha mar kijott magambol akkor leirtam.
Torpedó,devilgirl. sajna muszály lesz eladni.
egy vállalkozást akarok elindítani egy haverral, és az én beugró tőkém nincs még egyben.
1000x átgondoltam mert bukok rajta egy csomót, de nincs választás.
az öltözéket megtartom.
...hozzateszem en is voltam mar jobb borben is mint most
simán rátoktámadtak haver..önvédelem történt.
Az boven 8 napon tuli ahogy utanajartam a dolgoknak.... Az egyik szemem masik nevet Majd rajon hogy fasznak kell vergodni en meg rajovok hogy az ilyen tetves gennyes faszladakkal nem kell foglalkozni...
1 fasz kotegedett aki mar eleve pias volt kaptam egy maflast majd ugrott mind 4. A piassal nem volt gond hanem a masik eleg kemeny volt... Egy kis foldharc es csihi puhi addig haver leverte az egyiket a masik meg menekulore fogta. O hivta a mentoket meg a yardokat. En ugy vagyok vele hogy aki az elsot uti az mar elonybe lehet de sajna en kaptam az elsot. NEm tudom hogy mennyt szamit hogy nem voltam alkoholos allapotban.
néha egy kettő! De halott a piac! 750-ért meg nem hirdetem meg akkor megmarad vagy várok! Pedig eléggé sürgős lenne a dolog számomra!
sts a 8 napon tuli..
ja es ez inkabb sts
szerintem....a 4ből aki össze volt baszva,már eleve ugy érkezett...ezt láttátok ti..nem?de..
Ketten voltunk 4 ellen de az egyik eleg sokat kapot es szar borben volt ha erted mire gondolok. Most en hiaba mondom meg haver hogy nem mi kezdtuk de csak sikerult felkenni 4 ember a falra ki a fasz fog hinni nekunk... Mondjuk annak sem orultem volna ha 4en minket daraltak volna be...
mindig az a kérdés hány állitással szemben van hány tagadás..és hogy 1-2-3-vagy 3 nál több személy követte e el a dolgot..2 még nem csoportos..csak a3 ..az sulyosbitó..és szerintem te védekeztél csak semmi mást nem tettél és ezt mondják azok is akik veled voltak ,mert ez a z igazság
Egy kivulallo.Elmenni sem tudtunk mert a yardok mar vartak az utca vegenel... Most azon megy a vita hogy ki utott eloszor... Talan tudnek hivatkozni hogy onvedelembol tettem amit tettem... Tobbet nem szeretnek irni ha nem gond...

Devil: Neha jo rossznak lenni sooot...de jobol is megart a sok...
a kts-ért nem adnak letöltendőt....max az sts -ért ,de azért sem igen szoktak..ne parázzz..ha nem volt személyi szabadság megsértése akkor nem lesz gáz
Mi van itt rossz fiú gyülekező Campos tényleg el akarod adni a gépet
há ez változó....úgy 20000-től csillagos ég....nekem má volt csillagos ég
mellik jelentett fel?
Penzbuntire mennyire szamolhatok vagy mennyi a minimum osszeg? Ezt a fasz havert sem erem el telon pedig o vagja az ilyen dolgokat