Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az nem az én szövegem
Akkó má inkább méé nem muja?
tuja
Hát csak nem hullik szét, hisz ez egy NINJAAA
Hát. Egyelőre annyiban maradtunk, hogy valami kosz. Talán a tavalyi csúszásomból került elő valami. Akkor ugye kilyukadt a bal dekli. Sose lehet tudni. Oszt persze lehet, hogy a ringre menet széthullik a váltóm de most bizakodom.
Super
És végülis kiderült mi okozta a hibát?
Hazahoztam a motort. Nincs hibajelenség.
Van ennek baja rendesen, főleg , hogy nem zöld.
Amugy ebbe tuti nem 15 ezer van az nem létezik, ha csak ki be állt a garázsból akkor is többet tesz bele
annak a blokkjával lehet vmi
Biztos van valami nyügje meg az a 15 000 km-is elég hihetetlen számomra
Hmmm EZ meg vajon miért ilyen olcsó?
ez nagyon jó! Akkor reméljük félhetnek a mp-k
Jön mögöttem egy kört, megelőz és mutatja az íveket, aztán megint jön egy kört mögöttem és mellettem elszáguldva mutatja meg, mennyivel baszom el a féktávokat. Aztán megint előttem, aztán mögöttem és így tovább. Aztán szünet, megmutogatja kinyomtatott pályarajzon, hogy hol mit kúrok el, elmagyarázza mit miért és, hogyan kell csinálni, minden egyes kanyarban, hogy jó legyen az ív, a kigyorsítás elmondja, hogyan kell dönteni, fékezni, kezelni az antihoppingot, hogy ne zavarjon. Aztán jön a következő menet, hagyja hogy gyakoroljak egy pár kört, aztán elölről az egész.
Igazából csak az esés miatt kérdeztem, mert ez az egyetlen pont amivel esés után egyálltalán nem foglakorik senki. Egyégként nem lehet leérinteni. Hazsnáld egészséggel, vigyázz a gépre, de főleg magadra.
ilyenkor megy utánad és pár kör múlva mondja mit hol hibázol és javítsál így meg úgy? Mennyibe kerül ez a felkészítő?
Ja karbon végig a váz. Nem karcosak , gondolom más tartóval nyomhatták , vagy nem volt meg a kellő szint
Az már ki lett rajta cserélve, nemrég kapta meg az új gumikat, láncszettet, fékbetéteket. Csak benzin kell bele elméletileg.
Remélem nem csak 10-et farag rajtam , legutóbb kb 4-et sikerült.
nem tűnik rossznak! egy első gumit azért cserélj
hu-az nagyon jó ár!
Full fel van karbonozva, a tankpad hiányzik, mert azzal nem passzol a pályaidom és látszik, hogy gátló is volt rajta. A lábtartó alján a csavarok karcosak?
Ha műszakilag ok, akkor iszonyú jó vételt csináltál.
A faszt mész felkészítőre Berisz hoz rajtad 10 másodpercet és megyek a lecsóa.....
fasza, igazi pályagép!
hehehe.....
Akkor téged lenyomlak mintapicsa.
Nekem 17 egyszer sikerült. A kawaestin egy 18-am egy19-em es sok-sok 21-22-23-am volt. Az meg nagyonszar.
1,1 ért hoztam el :) 97XX km el .
Az előélete annyi hogy az első gazdit behívták kamuszervizre , otthagyta a gépet ( és a bank el is vitte mert nem fizette rá a törlesztőt )
Állt 2 évet a bank raktárában . Erre lecsapott rá a kereskedő , de még így is jutányos áron tudta adni . Kaptam rá egy firss vizsgát is.
1,350 volt még múlthéten az ára , de volt valami pünkösdi akció így lett 1,150 . Ki is mentünk rá rögtön . Hát a motor karcmentes , még érezni az új illatokat ami árad belőle :)
Majd remélem a Kawa rendezvényeken itt a ringen összefutok innen pár arccal