Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akko gyere..meg amúgy is
hát..ha nem akartok esőben motorozni akkor megyek sőőőőt
hömm..mintha magamat látnám
pénteke gyüszöl ki dzsó?
nyehh
nocak nem be még a jéger-bir duótól...
nagyon únnézki , hogy uccsó kawa gurulásom lesz a pénteki... szombattól eladó lesz minden, motor , ruha stb...
Jaja én menni akarok Pínteken is, viszek sátort, kawaesti után lerakom a "célrarába" osz' Lcampingelgetek 1 -2 napot...
Viccen kívű sztM m1ek, ha jó idő lesz, Jön Muja is, de Ő aszonta, hogy Ő így körbe - körbe akar menni, vagy mi
Fizet a szurkolásé' 1000 + ÁFA /h.....
+ Aszonta hoz 4-5 rekesz sört is, ingyen kaja, pia, ott a helyünk
Estét Kawások!

Van aki esetleg kimegy erre?

mutasd meg neki hogy keee
Muja nem bír inni!
Az a baj, nem látsz bele és ki tudja mi minden van még széthullva benne.
Na rugók kicseréve, egész jó, má' 10k fölött nem pörög föl hajtás nékű de elég furcsa, nagyon korán kezd L fogni a puklung, lehet ilyennek kéne lennie, de hát má'n +xoktam a xartot......
Zárójelbe +jegyzem, hogy szabad szemmel +állapíthatatlan vót a gyári(új) & a rosszak közötti külömmbség, csak nyomkodásra 1bű íszre lehetett venni, {amúgy nem is tuttam, hogy nem köll leengennyi az olajat a gépbű.....}
Beszervátam 5.1 bubis fíkfolyadékot is......
Féket lelégtelenítettM, bal ódal simán ment, jobb ódal is (na ott asztá' gyött ki a véres hurkalé vörös - fekete színbe (ott nagy gondok vótak)
De figyuka má'n : a munkahengert is légtelenítettem, 3 - 4 alkalommal kis hangyafaxnyi buborékok gyöttek ki belőle, de 5ikre mán szabadszemmel nem látható bubikák sem vótak, na itt zártam "rövidre a dógókot".......
Jót cselekettM ?
Elég faxa lett, próbálgattam 3számjegyű sebességekrű is fékelni, osz' eddig minden a legnagyobb rendben !
Korán se biztos, hogy csak egy szimpla gyűrű csere megoldja a problémákat.
ebayről lőnék bele egy blokkot, mert 3 kila nem vészes érte... bár ha sérült a váz, akkor kenje a hajára :)
Nekem erre 50+tömítéseket mondtak.
A havernak 40 000-ért cseréltek váltót a gixxerben. Amikor most szarakodott a gépem a Csunderlik azt mondta 40 ropi a blokk szét-összeszerelés tömítésekkel együtt.
Ja és mérj rajta egy tengelytávot, mert szerintem javítva volt a váza.
Jó csak nekem el kéne adni a ZXR-t és akkor tudnám megvenni,és ha tudnám hogy 100ból van 1 fasza ZX6R-em akkor nem lenne gond.
Boccs, szóval egy 100-as.
egyébként 550-ben mozognak ezek. az minusz 250000.
Szerintem vedd meg.
Én megvenném 3-kilóért, ha komplett blokkot veszel bele, bontóból max egy 10-as. a csere meg 5 csavar.
hát igen.
Én is sejtem hogy nem csak ez lehet a baja de szerintem felhívom majd a tulajt.
Minden esetre azért köszönöm a segítséget.
Szerintem nem jön ki.
Egy hengerfej leszedés 30-40, ehhez képest még a blokkot is szét kell húzni.
Meg honnan veszi, hogy gyűrűzni kell? Meg csak egy dugattyút?
Mi a hibajelenség?
Csak mert ha kijönne olyan 50-70ből a javítás akkor lehet érdekelne.

Csináltassa meg.