Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én vágom az egészet, most lehet kukacoskódni ból-ből izéken
Jól indul a nap!
Na elhúztam vásárolni, me este bebaszunk a pereclánnyal.
Ez má majdnem jó!
Nem -ből, hanem -től.
Semmi köze ahhoz a munkahengerhez, csak ott van az ösztócsavar.
, ,, ,, ,, , . , ,
Neked is grat! , ,,
, ,, Nem térek magamhoz!HÁHÁHÁHÁH! , , , , , , , ,
a főfékhengertől egy csövön jut el a fékfolyadék a jobboldali nyeregbe és a jobb nyeregből megy tovább a balba,ergo a bal nyereg nincs közvetlen kapcsolatban a munkahengerrel...asszem...de az okosok majd kijavítanak ha nem
Azért mert a felső fékmunkahengertől egy szálon jön le a fékfolyadék és a jobb első nyeregből megy tovább a baloldalira
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,



Emberek, lenne egy kérdésem. a 05-06-os 636-oson a jobb első féknyeregnél miért van két fékcső (míg a baloldalinál csak egy)? Illetve ha a második nem fékcső, akkor mi a funkciója?
Mokuci idehaza van
Magyarországon és nincs nete Strici meg elveszett
Jó hosszú olvasmány, de tetszett
A tutis ügyben meg nem lehetsz hibás legalábbis az alapján ahogy elmesélted a történetet, inkább túlvállalta magát szerintem
Majd biztos letisztázódik a dolog

Egyébként már én is nagyon szeretnék eljutni végre valahára a Hungaroringre, biztos hatalmas élmény, csak az a mocskos pénz..
Na akkor a mai merszről egy hosszabb szösszenet. Ma ilyen visszaszokós napot terveztem sajnos otthon felejtettem az ingyenes mersze jogosító papírkámat de a Badzoli volt olyan rendes és felengedett. Balagee persze egyből ráugrott a motorra, hogy "Hú bazze milyen erős benne a rugó ez gyári? Kurva fasza. Kicsit sokat csillapít stb. stb. stb." Na az első menetben nem mentem sokat talán 5-6 kört. Nem éreztem jól magam. Folyton füleltem, hogy mikor esik ki a főtengely meg ilyenek. Így nem lehet menni. Még a Krisztián is utólért. Le is jöttem. Kicsit pihengéltem ittam átgondoltam a dolgot. Ja amúgy a motor tökéletes volt.
Ekkor uszítot rám a Badzoli egy R1-es emberkét, hogy segítsek neki. Mondom oké mi éne? Gyorsulni szeretne. Mondom azt én is de menjünk fel oszt megnézem mit csinálsz. Hát talán 3 kört mentünk abból a pb. 2:52 volt szóval dióhéjjban annyi volt, hogy "Nem döntesz, túlfékezed mindenhol. De az ívek jók." (Utána hoztak dögszállítón egy ugyan olyan kék R1-et és levert a víz, hogy ő az de nem ő volt )
Na felmentem egyedül és 2-3 kör után kezdtem kurva faszán érezni magam. Dönteni még nem tudok de kezd visszajönni a cucc. Mentem is vagy 10-12 kört egybe. Ebből lett a 2:10. Nagy volt a forgalom de különösebben nem rémlik semmi izgalom.
Uccsó menetre felmentem mentem 2-3 kört gyorsan aztán mondom kipróbálom azt a :"Rakd be hatodikba és menj lendületből dolgot." A cél végén nem váltottam vissza. Egész érdekes ez a dolog nagyba megyek gyors balosba látom feltűnik egy árnyék. Intek neki, hogy menjen. El is megy látom a Tutis az. Jó van. -2-be utólért pár embert ezért úgy rajta voltam. Néztem szép nagyot dönt. Célegyenesben mentem mögött nem előztem meg. Mondom mit erölködjek. Az 1-es kanyarból jövünk ki megyek mögötte elkezd fékezni én kifékezem. Senmmi gond sima manőver volt. Szépen megyek tovább mint mindig aztán le is jöttem. Beszélgetek ott a Balegeeval egyszer csak jönnnek oda, hogy a tutis elesett. Elhültem. Mondom melyik kanyarban? A 3-as. Megkönnyebülten széttettem a karom. "Ja akkor az nem én voltam." Én a kettesben fékeztem ki. Meg is hozták a mociját messziről nem tűnt nagynak a kár. Egy idő után odamentem. Kérdezem mi történt. "Az, hogy bevágtál elém!" Hoppá mondom hol? A hármas kanyarba. Hát mondom sajnálom ha így történt nem volt szándékos. Van videó? Van. Akkor nézzük meg.
Amit láttam. 2-es kanyarban megérkezek, szűken elfordulok ahogy kell, Tutis tépi a gázt és megy ki jobbra jön a 3-as kanyar én kanyarodok mint máskor ő meg jön belém. Fékezett egy nagyot aztán kavicságy.
Na most egyszer láttam a videót és fel voltam spanolva szóval nem biztos, hogy centire így történt de az biztos, hogy ő megpróbált visszaelőzni csak hát ahhoz ott nem volt hely. Most ebben a pillanatban 100%-ig biztos vagyok benne, hogy semmilyen felelősség nem terhel. Nem mentem hülye íven, nem fékeztem rá meg semmi. Ha felrakja a videót megbeszéljük a dolgot.
Ennyi a történet.
Hehe:P Ezt jó hallani
Hát szoktál Msn ezni ? bármelyik nap összefuthatunk
dugnak
spenótfőzeléket. Jó zőőőőd.

De amúgy mi a szösz lett mostanában a mookussal meg a kanegérrel
Erre nem lennék büszke.

mit?
Egyél spenótfőzeléket.
Nem vagyok othon, józan vagyok...
Semmisem.
Itthon vagyok, részeg vagyok, ennék valami finiomat.
Mi a helyzi langyik?
Mi a helyzi langyik?
Lattalak ma és mivel szilason lakol, én meg kistarcsán, mikor nézhetem mag a motorodat?