Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motorgumik fórumban
az már használt
Ehhez azért hozzátenném, hogy ha a gyárilag mintás gumit megtéped akkor az is hajlamos a mintánál nagy darabokban kiszakadni. Az Alpok Adrián a 2-ik helyezett D211GP-vel ment és ott is hiányoztak kisebb darabok a minta végén pedig a gumi egyáltalán nem volt tépve. Szóval nem a vágott slickel van a baj hanem a futóművel.
Még soha egy vágott slicket sem téptem szét pedig volt már fent vagy 3 különböző márkájú. Viszont egyszer egy D209 GP Racer szétment két pályanap alatt de az soft keverék volt.
penge a géped,baszkibaszki
180/55 17 sc2
Hol érem el ezt a Briant?
180/55R17 és 120/70R17 cserés lesz mindkettő, mit tudsz ajánlani, mid van?
Briantől tudsz olcsón és jó gumikat
reemus69....nekem van gumim kell?
nekem a mr.ninja hozott
olyat bátran vegyél! csak jó alaposan nézz körül!
Nem bántásbol mondtam csak azért nehogy más is így járjon...de mindenki olyat tesz fel amilyet akar
És akor csak kicsit használt gumit, a képesmotor tele van vele, olyanokat érdemes venni?
Ja értem. Hát ez egy kirívó eset volt akkor.
Nem... ott ahol meg volt vágva belekapott az aszfalt és szarrá tépte....mondták is hogy mért vágottat tettem fel...
nekem semmi baja nem vot a ringen a guminak
Valami más hibája lehetett akkor annak a gumának.
reemus69....ne tegyél fel vágott slicket mert szarrá fog szakadni...nekem tavaj volt fent és 1 menet után mentem is haza....
téged nem!
Neked is igazad van perec ezért lefújhatsz Wd-vel.....
nemtom ....szerintem valaki lehet...de ez teljesen nem biztos viszomt lehet igen is !
igen
Hali!
Rakott már fel valaki vágott slik gumit, esetleg olyan használt gumit amit kicsit megpályáztak széle kopott de a közepe még majdnem uj?