Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://futam.hu/ DEBRCEN május 15
fasza a kutyaugatás az elején
link


rossz helyen a kamera
mizu strici?
az
Üdv all.
megy ... csak lassan tölt fel
akkor kűűddd fel a videók közé hadd lássuk
hehe...reméljük
csinyáltam 7végén onbórdot...de nem lett az igazi a kameraszög
finomítani kell rajta még de jó lesz
tényleg. júni 4 addigra csak megtanulok motorozni is...
jaja és rá 2hétre is
wááááá most nézem. 2 hét múlva Kawasaki nap...
na mind1. ennyivel is okosabb lettem most
tudom a kulcs az szopás de kivettem a csavarokat igy körbe tudja ragasztani...nem gondoltam hogy a fényezőhöz kulcs is kell
felhívtam. holnap nekiáll a felninek. hétvégére vagy jövő hét elejére ígérte az idomokat. És mondta hogy nem adtad neki oda a kulcsot így nem tudja kiszedni a tankon a tanksapkás részt, így nem tudja az alatt lefényezni. és lepontosítottuk hogy airbrush és hogy hova és milyet.
faszányos
fogalmam sincs..tegnap kidobtam a telóm az autópályán valahol UK földön....igy most törölve lett a memoárom
ezen érem el? Mobil: 30/ 270 82 34
nem tőlem hozta-én vittem..monnyuk a matricázás miatt felhívhatod,hátha kér képet.
köztük én is. de ha gondolod felhívom én telón hogy mivan. és mondom hogy azokról a ninja idomokról van szó amit tőled hozott.
ok.ok...ha hazaérek csak akkor tudok intézkedni,,bár akkor lesz mit..kb 342en várják hogy otthon legyek.faszom.
Blokk alkatrészek.elektronika,karbi,felnik,,csutkák,kábel köteg,tank,Hátsó féknyereg tárcsával,önindító,generátor,tekercs...stb....
rendben... csak már baromira kéne... folyton kölcsönkérni egy kocsit mert elintézni valóm van; nem valami fasza vonattal meg nem megyek