Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! van eladó idomom zx6r-re (2001-es) bal oldalidom teljesen ép, fejidom jobb oldalán csúszásnyom (nem törött), jobb oldalidom eltört pár helyen.. (javítható) faridomból hiányzik egy darab! ha érdekell valakit irjon és csinálok képeket!
Akkor ilyen leszek:
TE 400 és egy az egybe csere.
remélem nem sikerül és marad a Ninja
Na meslj. Csere 1:1be vagy valaki fizet a masik gepere? Milyen huski?
Épp várom a Husqvarnát, most hozzák. Remélem már azzal megyek Kunmadarasra holnap.
nem
Erre csak annyit tudok mondani hogy. Fassszom :D remelem jol beiszik minden este... cso szkraccsi koooma. Mi ujsag? Reg voltam itt a forumon. Miota jo ido van dongetjuk a motorokat ezerrel.


Na utoljara. Kunmadaras valaki?
Oszt mit ír
jah. Írországban, whiskeyzik
Amugy most Joe hol van? Kulfoldon? Lemaradtam valamirol?
Eleg gazos volt a helyzet de orulok hogy ennyivel megusztam.
az fasza...
jóvanakkor...még jó h megúsztad te is meg a motor is.
Egyedul arra probaltam koncentralni hogynehogy eldobjam a gepet. A bal lab szarom mero horzsolas es veralafutas.... De utalom az ilyen geciket. ...es ha hiszed ha nem kurva legalba toltam a motorozast. Semmi faszoskodas semmi vegeles... erre tessek... Igy elsore amit lattam a gepen az az hogy a 2 felnit ahogy rahuztam a patkara egy kb 10cm-es reszen leszedtem a festeket. Majd delutan tuzetesebben is atvizsgalom... Utana meg bemotoroztam amelo helyre kb 25km de nem hiszem hogy komolyabb lett volna a felninek.
a kurva anyját felniket sem ütötted meg?
Ezuton is koszonom annak a lengyel fasszopo kurva gecis kamion sofornek akinek az anyjat basznam meg szaraz fasszal seggbe hogy leszoritott az utrol es sikerul felugratnom a padkara... Szerencsre sikerult megfognom a gepet es nem lett belole perec....
csácsá
csáá
jó éjszakát mindenkinek én mentem aludni
itthon munich
itthon vagyol?kamugép vagy
tegnap
miko gyüszöl haza?
pedig ilyen lenne e