Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szevasztok , Stricikém
Köszi mindenkinek! Sejtettem, hogy csak fars duma.
"40 év szerelöi rutin" és nem tudja előre hogy jön le a karbi.
Reggel hozom is el! (szét basz az ideg!)
Kösszi !
Sziasztok!

Crazy:Egy tel számot tudnál dobni nekem?! Lenne egy kérdésem a motorral kapcsolatban sok kurva sok lenne leírnom!

Nike400: Tegnap megszakadt a netem s vissza sem jött!
há eccer volt egy japán belpiacos Imprezám....a többi meg sem közelítette,mer t ezek a kis köcsög japók olyan dolgokat pakoltak bele maguknak ingyé,hogy az beszarás.
szóval kb ez a belpiac
Egyetlen de full komoly tanácsom van. Holnap hozd el a motort és keress másik szerelőt. Ez vagy kontár vagy át akar baszni. Nem is tudom melyik a rosszabb.
Esetleg más izzó, és 180km/h sebességkorlátozás. De másik karburátor? Nem hihető.
Jó kicsit pontatlan voltam a fogalmazásnál, elkapkodtam
De a lényeg hogy ahhoz hogy levedd a karbi sort biztos nem kell elmozdítani a blokkot, a másik én nem tudom hogy van-e és miben különbözhet a belpiacos( én nem hallottam még ilyenről) motor.
Még egyszer bocs a hirtelen hülye kommentért
olvasd el még1x
ÁÁÁÁ ezt nehogy bevedd nekem is 99-es van és egyáltalán nem nagy meló én csináltam az egészet ha érdekel nézd meg a képeim között.
Ja plussz nem tudom milyen szíról beszélnek neked amikor egy deka szíj sincs rajta a vezérlése láncos szóval nagyon gyanús
az az én piám
Nehogy elhidd már. Kb egy hónapja vettem le a karbisort és én még szerelő sem vagyok. Dehogy kell a blokkot kimozdítani. Meg mi az hogy belpiacos? Szerintem téged verébnek akarnak nézni. Ne hagyd magad.
Sziasztok! A segítségeteket kérem. 99-es ZX-6R -met elvittem 1 szerelőhöz; karbi szinkron, szelephézag állítás, szűrök, szíjak stb.
Telefon: "A karbi sort a blokk kimozditásával lehet csak levenni, szívás az egész, mert belpiacos! " Természetesen a munkadíj nőtőn-nől.
Vélemény?
Pont ugyanúgy mint a többit.
én is szeretem
akkor nyugodtan tisztogasd
Ne íjesztgess,még sosem volt matt sisakom
sztem is szappanos víz... csak a probléma az hogy a matt sisakoknál kis pórusok vannak ahova a kosz bekerül és nem tudod letisztítani. kivéve akkor ha addig törölgeted amíg kifényesedik, de akkor meg minek vettél mattot...
langyos szappanos viztöl tuti nem lehet baja
Vettem egy sisakot,csak arra lennékkíváncsi valamelyikőtök tudna e segíteni,hogy matt fényezésű sisakot hogyan lehet tisztítani?
amikor kólát öntöttem bele már jött is ki belőlem...
pálinka, jager,whisky, a kijövetelük ( ) fordítva....
próbáld ki gyömbérrel,kólával,bombával stb..
kizárt... nem jön be. megkóstoltam már párszor...
majd megszereted
én személy szerint utálom a whiskeyt