Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor előbb sztem egyedül menjen vele ... sokat...nagyon sokat
igy van, ez az első motorja
az nem olyan rossz
most attól függ mi ez a "frissjogsis"? Előtte még nem motorozott soha? A1es jogsi? A korlátlan egyből betöltött 21. életévvel? vagy mi?
sztem tuti felejtős!
1. 2 évig nem is vihet utast
2. ha a "sofőr" pl full bőrbe kesztyűbe bukóba megy akk minimum az utasát is így vigye vagy sehogy de inkább sehogy
3. 5000km ultrakevés...kb megtanulta használni a váltót...talán

ez mondjuk saját véleményem és én is így állok hozzá...elég magamra vigyáznom
16 éve...
video1
video2
srácok! szeretném ha mindenki leírná a véleményét arról hogy mit gondol arról a szituációról ha egy "frissjogsis" 5000 km-t motoron (sport) töltött ember mögé felül egy másik ember minden féle védőfelszerelés nélkül (csak 1 bukósisak van a fején). Természetesen a sebességskála széles 0-250 km/h-ig és főleg városban és környékén. Komolyságot pls.
Auschwitz, Auschwitz a régi szép idők...
17
Hány csapatból?
Stricikanegér aranyapám te amilyen nagy vagy, úgy elvótál tűnve egész pályát bejártam madarason, hogy megtaláljalak, többször is, de a föld nyelt el téged.
4. hely
Helló mindenkinek!
Lenne egy kérdésem ,miszerint a 2004es ZX 636os Ninja elsö teleszkópjába mennyi ml olaj kell? esetleg ha tudná valaki légyszíves irja meg , köszönöm
éjjel irány Polska. (Auschwitz)
hú de nincs kedvem...
Asszem leugrom én is.
Irány biza. Remélem majd összefutunk.
Irány Ócsa! Foci
irány Kunmadaras
Muja! Köszönöm! Ha elmesélem.
fasza
ez vót mögöttem....
ez meg előttem....

bándzsidzsámping
oszt mitől látod ha megnézted volna amit küldtem 200-zal pörögtél volna
Na majd holnap folyt.köv!
Na én húzok dögleni! hétvége Kunmadaras

csoki mindenkinek!
ez volt nekem is a baj.igen menetes.azt nem lehet szétszedni vagyis nem ajánlatos.nekem el volt törve a menetszár befelé a 2.menetnél 270 fokban! nem vicces..csere volt az egész szár!