Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ott. a fényezőnél
mókolnak
Ha már most feladod minek szurkoljak neked?
már fényezőnél van?vagy mivel mókolnak?
passz
halod...mikorra lesz kb kész a másíínád?
utálom az ilyeneket. meg az okoskodókat
Na az komoly lett volna ha ezt bevágom neki. És még ő durcált amiért nem adtam üzemanyag pénzt. Megmondtam neki, kerek perec, hogy nem voltál korrekt, nem a valós állapotot "mázoltad" elém MSN-en.
hát akkor egy vicc volt a gyerek. ki kellett volna vele fizettetned az idődet amit elbasztál rá.
no...fékolajak cserélve...hátsó betét új
mostmá télleg csak tankolni kell
A nagybátyjával jött és maga a csávó kiröhögte és azt mondta ez egy idióta gyerek, motorozni sem tud. Aztán a gyerek mondja nekem mit fosok a berúgástól rúgjak rá bátran. Erre a nagybátyja: Faszt magyarázol te is fosol berúgni csak kínlódsz. De maúgy tényleg ő is kapkodta feszt a lábát. Akkor azt is megbeszéltük mire jön, a dekompresszor kar használható, kész állapotban lesz. Szerinted? Mondom neki, hogy nem azt beszéltük meg, a deko kar használható lesz mire jössz? Hát ja ott a bovden csak kar kell hozzá. Jó mondom a bovdennel mit csináljak, kézzel huzigáljam a végén a kis gömböt fogva vagy mi? Mondtam is neki, hogy így nem fogja tudni eladni a motort, tegye rendbe. Mire Ő: Hát hallod te sem fogsz 460E-et kapni a kawáért, max 400E-et. Mondom akkor marad, de ez legalább pöcc röff és kimész vele a világból. És én semmit nem titkoltam el. Persze nem is tudott olyat mondani ami "titok" lett volna.
hát ez vicc kíváncsi leszek kinek tudja ezt elsózni
ŐŐŐ apám babettája jobb állapotú. A husqi kb 25. rúgásra indult, égett füst szaga volt, alig húzott, rángatott, sebesség váltójában valami rugó ki van akadva, miután fölváltatsz még vissza kell taposni, hogy tudd a köv. seb. fokozatot tenni. Idomok szarrá törve, eszméletlen karcos a maradék is, üléshuzat szakadt, féktárcsa elől rozsdás, hátsó fék tartályban olaj meg sem moccant. Tovább nem sorolom mert nincs kedvem.
akkor valami bajotok van. menjetek orvoshoz
na mesélj, mi történt
Ugyanez van nálam is. Már mikor fejben eltervezem hogy megyek kerülök 1-et, remegek meg izzadok meg tököm tudja.
460E a legalja.
Na szóval. Ilyen vagyok: Meg ilyen is: Szerintem a gyerek azt hitte veréb vagyok és tollas a hátam. Maradok még továbbra is zx6r tulaj.
Gyertek ki 16-án zx-kupára.
Szurkoljatok nekem, me utolsó leszek.
Az egy nagyon jó gép.
Nem is akartam eladni.
De nem bánom, mer itt a ez a vadállat. Amitől kiver a víz amikor rá kell ülnöm. Mindig hasmenésem van a félelemtől, mikor ránézek. Szabályosan rettegek. , , ,hudejo.
Latom szivedhez not nagyon a motor
Mennyi pénzé adnád vissza?
esetleg jobb első indexe nincs valakinek eladó?