Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

crazy lehet,hogy most hülyének fogsz tartani de mi az a könyök .
egyszer kell bekötni utána meg felhuzod a pofád és lecsúsztatod az álladról.
sztem nagyon fasza
ha már egyszer megnyult akkor kuka..hova állítod?mihez ?a feszeshez?vagy a lazához?vagy hagyd ugy oszt majd vehetsz uj könyököt...
nem a kipufogóra.
Ezt nehéz leírni, amúgy szar egy valami, enyém is olyan. Pfejj de rühellem.
ne.... adnak hozzá használati utasítást... ott mutatja hogy kell... először mindkettőn átfűzöd, majd visszafűzöd a nagyobb gyűrűn aztán bepattintod a patentot.
De mit vársz egy 6 éves lánctól? Minden lánc nyúlik. Állítsd be, hogy a legfeszesebb helyen is jó legyen. Inkább legyen laza mint túl feszes.
ki örül neki ha pluszban ki kell baszni pénzt valamire?
Lenne egy kérdésem az életemben most van először olyan sisakom amin Dupla D gyűrűs versenycsat van,ezt hogy kell befűzni?
A láncom gyári legalább is az előző tulaj azt mondta. A csík amit nézni kell állításkor az a 3. rovátkán áll szóval nem hiszem,hogy megnyúlt volna de nem kizárt ddt hogy neked van igazad. nem nagyon örülnék megmondom a frankót
szia
dobd ki a picsába
Szia.
hellókasziasztok
RK láncod van?
ki van nyúlva?
Egyenetlen nyúlás például.
Szasztok

Skacok segítsetek egy kicsit na szóval állítottam a lánc feszességen és amikor kézzel tekerem a kereket egy darabon nehézzé válik a kerék tekerése mintha megszorulna a lánc vagy mi de utána tovább tekerem akkor meg fasza. Na mi lehet sztetek hmm .
buenas noches
jó estét kiskalózok
Jól teszed, remélem sikerül normális szerelőt találnod majd.
monnyuk ne most hivj mert az nekem drága lesz.
06 20 628 63 46