Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az én kedvenycem patrik
sárga színe és lyuk rajta 10...
kilakik odalen kit rejt a víz?
spogyabob nadrág!
Te is szereted?
megy a SpongeBob Schwammkopf
de
ha még szép,nodenem
előkeresem majd valahonnan... április 15ig még van idő
öltönyfelső, fényeslépő?
dehogynem.szépen értelmesen megjelensz....bár az neked nehéz lesz...akkor csak öltözz fel rendesen.
menjek ügyvédnek?
legyél te a bíró Csak az a baj hogy egy idősebb nő lesz... tuti nem fogok neki tetszeni
aztán ha ezt elhitte a biró akkor azzal fognak jönni hogy:de akkor gyorsan ment....no akkor kell azt mondani:Titteeet belyró uram-a vád eddig nem említett ilyesfajta kihágást és a rendőrségi jegyzőkönyvben sem szerepel efféle szabálysértésre utalás.következő az lesz hogy kopott volt agumim vagy lezárjuk az ügyet?kb ennyi
rendben így fogok tenni
szerintem lesz.nektek egyetlen dologra kell építkezni és arra kell alapozni:-be kell bizonyítani hogy ott nem tiltotta semmi még a kresz szabályai sem az előzést...ugyanis az ellenfél kifogása és elutasítása erre irányult.mindenképp be kell bizonyítani hogy védett útvonalon haladtál,melyre a becsatlakozó járművek csak az elsőbbség megadása után fordulhatnak.ha ezt bebizonyítod,nincs az a biró aki elmarasztalna..sebesség túllépés megállapítása ugye nem jött fel tehát erre az egy dologra kell koncentrálnod és kiállnod azu igazad mellett.nem kell ehhez ügyvéd ,de azért jobb ha megy.
menj ki a helyszínre készíts azonosítható fotókat amelyeken világosan látszodik az útszakasz amin haladtál,majd a becsatlakozó utakról is készíts fotókat ugy hogy felismerhető legyen rajta az elsőbbségadásra felszólító jelzés,készíts fotókat az utburkolati jelről ,mely nem tiltja az előzést...ezeket jó minőségben nyomtasd ki oszt illedelmesen baszd a bíró elé ha rád kerül a sor és kérdezd meg hogy ő szerinte tilos e itt előzni.nem baj ha előtte azt mondod:tisztelt biró úr.....
akkor már csak a bíróságon kell valamit alakítani... bár abban én bár én a magyar igazságszolgáltatásban már nem bízom... de majd lesz valami.
Köszönöm
esélytelen volt az okoskodásra....ha nem te leszel a hibás akkor gtk
na ebben van valami igazság... a Miss eléggé fent hordja az orrát...
gondolom semmi gond nem volt. Okoskodott?
janou.
megvolt ma a pótszemle is
Magadat!
**szt
én is elmondhatom,mit szeretek?