Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép jó estét mindenkinek!
oksa!
És köszönöm!
Hát akkor csak nem úszom meg...
Na majd jövő 7en beszélek a H-mágussal, hátha lehet vmit faragni az árból..
Köszi a tanácsokat!
Nézd meg a postaládádat!
Az elektronikust!
Egyhuron pendülünk?!
Sérülésnél,esésnél,együtt vetemednek a dolgok(müanyag,fém,stb)!
Ha azt akarod hogy jo legyen az uj cuccal,csakis sérülésmenteset vegyél?És ha biztos akarsz lenni benne hogy sérülésmentes,akkor meg csak ujat!sokat lehet szopni a "sérülésmentes"-nek eladott cuccokkal!
Igaza van Atix-nak!

Fejidomtartót,csak újat,vagy tuti sérülésmenteset,mert nagyot lehet copni vele...
Ja, és természetesen látszólag ép a tartó, csak az olajhűtő tartófüleknél van némi hajlásnyom, de ott nem lehet annyit alakítani, hogy a 2 cső ne feszítse a hőterelőt.
Hát nemtom...
A helyzet az, hogy vettem egy új hőterelő lemezt (ami a hűtő mögött-felett van) és beépítettem. Ezután az olajhűtőt visszarakva némi feszületet tapasztaltam... Rápróbáltam a fejidomot és a lyukak sem igazán vannak a helyükön... Viszont, ami érdekes, hogy a törött(hiányos) hőterelővel tökéletesen illeszkedtek az idomok, lámpa, minden.
Ezért kellene egy biztosan sérülésmentes tartó, felpróbálnám, mielőtt 26k+fáért megrendelem... Hátha nem is az a baj.
Azt ne vegyél bontóból!
Meg különben sem kapnád meg sokkal olcsóbban, és még szopsz is vele ha hajlott volt.....
Üdv néktek!
Nemrég láttam ezt a kéket az Ebayon 1700€-ért... Kazincbarcikai az ember. Asszem.

Annak a bontott karbisnak megvan az eleje, nem tudjátok?
Asszem nekem kellene egy fejidom tartó villa. De még nem biztos...
Ezt meg nekem hozták!
légy üdvözölve atix lovag!
Az egyik az csak blokk, azon kivül semmilye nincs, a másik. A másik jó lehet Jocinak, mert karbis!
Ha lenne több is bontva, arról meg tudnék!
EGRUS?
Szervusz királyunk!
oksa.....már leesett. köszi.
Jah, sajnos úgy nemtudsz keresni, hogy beírok, hogy CBR 1100 XX vagy hogy CBR XX, csak úgy, hogy az összes CBR-re keresel és kimazsolázgatod ami kell.
Télleg nincsen agyon most. :(:( Bocs.

De egyet azért találtam: Bontott
akkorsetalálom vazze......
Megnézem.
2 hete néztem uccsó, gondoltam, csak nem vitték még el őket, mind :)
nyitott hangszórósat!......(pl bódis....)
XX hangú jó reggelt.
hol voltak a bontott xx-ek?
kifolyik a szemem de akkor sem találom őket.....(pedig sasolom ám vadul!)