Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tévedés!
Ha még nem tudnád azok veszik leginkább a legerősebb,gyorsabb,nagyobb gépeket akik ezt szeretnék kvázi farokimplantátumként használni,mert azt hiszik hogy működik. Végül is a 14-16 éves korosztálynál lehet, én soha nem próbáltam.
Természetesen vannak kivételek! - Ők erősítik a szabályt! -
Teljesen egyetértek az Úrral! Maximálisan igazad van! Íme néhány példa!
Ezé nem tiplizel vissza a kisfarku topicba?
Micsoda kényszeredett bizonyitása mechanizmus munkálkodik bennetek... Mindig a kisfarkúak akarják állandóan bizonyitani hogy mekkora kanok...
Oszt minek a 200 paci ha ugysem tudjátok használni?
Mert nem tudjátok! Az tuti! Ha tudnátok, akkor nem az utcán motoroznátok és nem kedvtelésből hanem pénzért! Sok pénzért!
Nem mind1, hogy mi áll a kertben? Fényképen ez jobban mutat!
Szép napot!
Az lehet,de a kezelhetősége a duplája mint a k1-nek,és a fékekről még nem is beszéltünk...
Ja és teljesítménye már majdnem eléri a K1-ét!
K8 mi? Hyosung?
Ezt a vidit csak azért rakta fel , hogy amíg nézzük addig sem írogatunk neki- kihasználja a "csendet" és rendezi a gondolatait..!
A kipu és a müszerfaltól eltekintve, nekem nagyon tetszik! Százszor inkább ez mint egy K8!
Bár az árában vannak kivetnivalók......de jó kis canga!
Na itt az új biciklitek...

http://www.sportmotor.hu/motor...
Gyertek csak!
Szóval...mosmá megvan mivel lehet lelőni a Csölét!
Sanyi+Pityusz a nyerőpáros....

Vagy vettvóóóóna rajta valami "szart" (fehér port) amitől jól elszállna....
Na még annak is több értelme lenne..
Elvégre "az " is meg a motorozás is egy szenvedély....
Tudod hogy van,a pénzel ész nem mindig párosul,pláne ámerikába nem és pláne nem a fekáknál... Mondjuk név nélkül itthon is van rá példa...
Ok fiúk...elnézést, hogy egy ilyen rakás szart mutogattam nektek, mindig elfelejtem, hogy minden eltörpül a naaagy XX mellett... Nem is értem a szegény csóri feka gyereket, hogy mért egy ilyen romot vett a jachtja mellé mééénem egy szíp kék XX-et... Na további kellemes délutánt...
Most Csöle kiakasztotta a guglit vazze,annyira keres egy árva videót amin nem tologatják azt a szegény busát...
Hááát... 1m-t sem láttuk hasítani...,csak a "macák" billegtek körülötte mint a mérgezett legyek..
Akkor meg mi értelme....?
Ezeket a pipiket az XX-em közelébe sem engedném.... max motormosás céljából...
Igazad van!
Ha tolják megy,de saját erőből a filmeben nem ment 1 m-t sem...
Bár lehet hogy rosszul láttam,mert elvakított a kóbász' színű motorok hada...
Szép napot!