Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ööö...hát..........tényleg semmi..
Nincs meg véletlen a tartalék kulcsod -azzal kipróbálni?

A könyv sajna nem ír semmit erről a boruláskapcsolóról, csak annyit, hogy " Az Ön motorkerékpárja és az üzemanyagpumpa autómatikusan le fog állni, ha felborul.Mielőtt újraindítaná, a gyújtáskapcsolót OFF pozícióba kell helyeznie, majd ismét On pozícióba." Ennyit ír szó szerint , de ezt te is tapasztaltad!
Miért! Mi kifogásod van a szépségemmel szemben!
Csúnya fiú!
Jó erőssen szóritsd a kulcsot a hónod alá 10 percig. Ha utána sem működik akkor rossz.
...az már az összes XX-nek lejárt...
Köszi Milka!
Kérdés már csak az, hogy honnan az isten nyilából tudhatom meg , hogy a kulcs-e a rossz....
Hát.....
Pedig tuti nem a szépségedért szeretünk!
Egy métert sem!
Mennyit toltad hazáig?
Atix! Ha csúnya lennék azt mondanám lejárt az ideje, de nem mondok ilyet.
Khmm... őőőő... ühümmm...hát...őőő...
Atix4
Másik!Honda könyvet elöbányásztam!Kiemelten irja"A KULCSOT TARTSA TÁVOL MINDEN MÁGNESES TÁRGYTOL"!Lehet ezt be figyelted!Bár érdekes,hogy otthon még elindult!Mindenesetre a könyv vastagon irja!Ja és azt is,ha meg van a kulcsod FÉM PLAKETTÁJA,akkor az alapján,bármelyik Honda klereskedésben csinálnak másikat!
Amit telefonon beszéltünk!
Utánna gondolkoztam!
FI-nek van biztositéka,a fö biztositék mellett tallod!ami még letilthat,oldaltámasz érzékelö(nézd meg kapcsol -e rendesen,esetleg hidald át)!Kuplung karnál kapcsolo,szintén ez a helyzet(megnézed.áthidalod).
Ezeken már rég tul vagyok de semmi....
Emlitettem már,hogy utállak?!
Motorvezérlőt basztattad?
Mert az is tud érdekességeket!
Én az összes csatit széthúznám,ellenőrizném,illetve a biztosítékokat is(csak a biztonság kedvéért).
Próbáltam.... a benzinpumpa müxik.
MErt ugye hát... Mátyás már nem él... pedig ő tuti megvette vóóóna... oszt azzal feszített vóóóna Budán...
Hát erre célozgattam én is... nehéz lesz új gazdát találni neki....
És ha direktbe adsz neki powert?
Drága kollégák! Remélem valaki tud segiteni....
A helyzet az ,hogy tegnap raktam össze a paripát. Elindultam majd pár kilcsi után megálltam.(problémamentesen) Aztán mikor indultam volna tovább az Fi lámpám égett folyamatosan. Az öninditó müxik, de a benzinpumpa nem kap áramot.....és az Fi is ég. Mi lehet?

Előre is köszi!
Szerintem elöl nincs! Bár Honda?
Köszi!
Igen, erre gondoltam én is. De egy szerelő tutira állitja nekem hogy elől van a lámpánál. De kurvára nem találok ott semmi ilyet, és kurvára nem indul el a benzinpumpa, és az Fi is ég.....
A busán az első ülés alatt jobb oldalon, kb. gyufás doboz nagyságú fekete.