Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a szar ha más gépét eldobom....
Kedves Five Örülök hogy benéztél!
Meg jobban örülnénk ha jönnél velünk...
cbr1100 val!
Mivel nincs másik bicinglim....
Milyen motorral indulnánk?
Kedves Atix tudom hogy te nem vagy oda a a termál fürdőzésért, de majd adig akkor majd vigyázol kint a motorokra, amig füdözök a termálban...
de hátha megtörsz , és majd betudlak csábítani majd a termálba majd!
Ha valakit tényleg érdekell a dolog azt találtam ki:
ez egy 14-e vasárnapra esne,
Elötte szombaton lemennék sárvárra fürdőzni megszáluk, és akkor vasárnap motorozás utána meg haza ....
Szép Estét kívánok Mindenkinek!
Kedves Csöle, és többi kedves fórumozó!
A februári ringezésről meg csak annyit, hogy nem tudjuk milyen idő lesz, lehet akár -5 vagy +15 fok is!
De egy dolog biztos, ez még a versenyzők között is köztudott dolog, hogy legjobb időt is lehet menni száraz aszfalton +7 +12 fokban mivel ekkor megy a legjobbat a motor, a gumik tapadása meg közel jár egy optimális tapadáshoz!
(Nem csak egy versenyző ismerősöm mondta, olyanok akik H-Ringen 1:57 mennek!)
Tehát aki fél ettől a februári ringezéstől az ne jöjjön, mert tudataltija fogja eldobni a vasat…
Aki meg elesik az ugyanúgy júniusban +45 fokban is, eleshet a motorjával!
Ha valaki úgy dönt, hogy mégis jön az meg a saját tudásának megfelelő tempót válassza magának!
Ne akarjon senki se pályacsúcsot dönteni!
Ez az én véleményem!
De egyet leszögezek, nagyon örülnék ha bárki jönne még rajtunk kívűl erre a ringre!
Sziasztok!

Nem Dallasz, munka!
Amelyiknek fordítva volt felmatricázva az oldala?
Már megínt mindenki a Dallast nézi....?
Nem , nem ..annyira azért mégsem ment el az eszem..

Egyébként fölhívnám a kedves Busa- tulajok figyelmét , hogy aki szerény lakhelyem ( városunból) vásárolt használtan az ősszel egy busát és olvassa ezt az írást az Jelentkezzen. ( telefon , e-mail) Tudnék 1-2 dolgot mondani a motor előéletéről...
Ezt most tényleg jóindulatból mondom...
Te Sanya!
Busára cserélted a motorod?
Ok!
Valami kiszuperált Román cirkuszi medve bőrét kirángatjuk valami vadászkastély baldachinos ágya elól..
Kiporoljuk oszt már mehet is benne...
100 +1 kicsi. Nem a lóerő számít
Baszki....
Mit ment ez a célegyenesben? km/h ?

Retteghetnek a busások...
Csak azoknak akik még mindíg kételkednek: A galéria utolsó képe: Aszalós Ádám, Frecska Gábor a két pilóta!

http://palyamotorozas.hu/hu/galeria/reszlete
k/kepek/12/oldal/3/

HA előről nézitek a galériát, nem véletlen, hogy ennyi kép van a csapatról és a motorról.
Na még 1, a hivatalos oldalrl:

http://palyamotorozas.hu/hu/hirek/reszletek/
15/ice-bear_race_2009_yeti
Szia!


Sajnos, most gyorsan csak a 2008-as Yetiről találtam képeket:

http://www.oltf.hu/pannonia2.h...

Ebben az évben (2008)azért nem lett hivatalosan a legjobb magyar, mert a csapat neve "ŐLTF", és a versenybírók azt hitték, hogy osztrákok vagyunk.

2009-ben ICE BEAR néven rendezték a versenyt. Ha találok hivatkozást az eredményekkel, akkor azt is felteszem.Itt is a leggyorsabb magyar csapat címet nyertük, és az abszolút 8. helyen indultunk a 2. futamon a medve üldözésében.

Keresek a sajátok között is, és felteszem.

üdv.: Hajek.
Nekem igy sincs...
Atix-nak összekell dobnunk egy medvebőr ruhára...(szőrősre persze) hogy ne legyen gondja a Yeti Race-en...
Tavaly télen én is beruháztam cordura rurára ( de minek). Azóta 3- szor ha volt rajtam, és ebben a próba is benne van. Nekem nagyon "idegen "érzést kelt!
Ráadásul ha napközben melegszik az idő , akkor ki a bélés és mégnagyobb "vitorlának" hat az egész cucc.
Nekem csak a bőr az igazi...
De gagyit ne vegyél .. ezt a Rush-M ..-et én is néztem tavaly télen csak a cordura termékét...... olcsó...de a kutyámra nem adnám rá...
De mindenki maga tudja és érzi , no meg mekkora a pénztárcája..