Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne cuncusozz mer leribizlek....
Kérdezd Hajek-ot!
Cuncus...
Aha... akkor az a Yeti paralimpia race volt... 3 haverom is indult és olyan motoros tudással, hogy itt mindegyikünktől fényévekkel jobbak...(R1, R6, GSXR1000) az egyik srác kupaversenyeken is nyomja... és tizen x-edikek lettek...
A tavalyit egy P20-as pancsival nyerték meg! Tehát csak Nektek busásoknak versenyhelyzet....
De mi xx-ekkel megyünk Béjjbi!

Sziasztok!
A szarrá tört motorok javítási költségére gondolsz? Van egy-két barátom aki indult ezen az agymenésen már... ha jól emléxem elég sokan amortizálták a vasat... Hiába motoroztál már minuszokban az utcán (az is Isten kísértése)ez meg verseny helyzet... szóval jól gondoljátok meg...
http://www.ducati.hu/magyar/ye...
Gondoltam ezt az ideit tényleg nem kellene kihagyni!
Jó lenne ha nem 2 személyes lenne a csapat!
Szóval szeretettel várok Mindenkit!

1, Atix
2.,GáborXX
Azt azért hozzá tenném, hogy minnél többen jelenkezünk egy csapatba, úgy osztodik az ár...
Én mindenképpen a bőrt ajánlanám.
Nekem is van mindekettő, de már csak a bőrt használom, mert a cordura nagyon remeg a szélben(már120 körül is), rángatja az utas fejét a turbulencia, amit a ruha gerjeszt.
A bőr 10C fokig nagyon jó( pedig én nagyon fázós vagyok), de az a lényeg, hogy teli bőr legyen, mert amibe vannak ilyen elasztikus szövet részek nem jók, mert azokon a részeken nagyon bejön a hideg, és nyáron meg nem hűt akkorát, hogy megérje.
Sajnos az én ruhám ilyen, és ez a része nem tetszik. Az előző ruhám teli bőr volt, és abban kevésbé fáztam...
Amit még érdemes tudni, hogy ezek a ruhák egyetlen dologra jók, és miden másra alkalmatlanok!
Bár bőrből is vannak túra ruhák, azok biztos kényelmesebbek.
Az a busás valszeg azt próbálja, hogy 1-be mennyit bír a bringa! Te meg már 6-ba nyelezed a fix x-et!
Hát...elég szegényes hogy szegény öreg yoshi bácsira asszociáltál...:D Dehát ez természetes nálatok... öreguras moci tulajdonosoknál... :D :D :D
üdv mindenkinek!
Szép napot mindenkinek!
HÚÚÚÚÚ..
Ez kemény volt... de nagyon OTT van....
Codálatosan nézhettek ki!
A busán két öregúr....... .......és mond, míg mentek megbeszélitek a gondjaidat? Miért nem inkább Móúnikát viszed, ha tud Ő is segít, és legalább nem egy arab forma karolgat hátulról!
Bár.....így belegondolva.......ízlések, és pofonok. Az XX-esek, inkább lányokat vinnének. Hát--Te tudod!
Sziasztok!
Nekem komplett Rs-3 rendszer van fent. Még sosem basztattak miatta. Ahogy írtad, nem az az üvöltős fajta, kellemesen morcos.
Ha akarom hallanak, de mégsem zavaró!
Gyári dob ügyileg.......mindegy mit, de a gyárit cseréld le, nincs hangja, és nem hallanak! Életveszélyes!
Hogy ruha, vagy kipu.......na ezt csak Te tudod eldönteni, ne is hallgass másra! De ha még bonyolítani szeretném a bőrruha dolgot, perforált, vagy nem perforált?
Neked kell átrágni, csak Te tudhatod az igényeidet, és szükségleteidet. Valamint a pénztárcádba sem akarunk turkálni!
És persze szép napot mindenkinek!
Hozé ...aztán hamar ráfagy az arcodra...amikor meglátod a busámat rajta Yoshi baráttal....
XX-re tudom ajánlani a finszter dobokat. A többihez képest anyagilag vállalható és nagyon kifinomult munkát csinálnak.

http://www.finsterkipufogo.hu/

Az enyémen is ez van...hát...azóta észrevesznek az utakon:)

www.superblackbird.mindenkilap...
szia.
Tudom ajánlani a Mo-Fa ker. Kft-t, (Bp.) viszonylag baráti áron kapsz jó bőrruhát. (nadrág+kabát, összecipzározható) Szerintem ajánlatos az XX-re a bőrruha, sajnos nincs olyan ruha ami minden időjárási viszonyok között használható, de ha esel akkor a bőr talán egy kicsit előnyösebb lehet..ideális körülmények között:) Én úgy oldottam meg, hogy hosszabb túrára, pályára bőrruha, ha esetleg hidegebb van, vayg esik, vagy csak kerülök egyet, akkor meg cordura.

Mo-Fa ker kft: http://www.mofaker.hu/
Mármint ruha ügyben!A kipu az más (örökké ott van tőle a mosoly az arcomon)
Hello!
Nekem ez is van meg az is.Amíg az egyiket használod a másik nem kopik!Ilyen szempont is van.
Dobj fel egy érmét!
Igen, cordurát használok, immáron 10 éve. Nagyon bejött. Az előző mocim egy 650-es CB volt 1980-ból. Az XX-hez viszont úgy érzem elkelne egy bőrcucc, mivel nyáron mikor a cordurából kivettem a bélést, és autópályán mentem hosszútávra, igencsak pirosra verte a lifegő kabátujj a karomat. Igaz esőben nem volt semmi gondom vele. Mivel bőrruhám még sosem volt, félek tőle, hogy mennyire használható. Ha állandóan 200-al járnék (mert egy busás totyog előttem ) nem gondolkodnék. Viszont ingázok is vele napi 30 km -ert Szeged-Hmvhely között, és soxor még a cordura is majdnem hideg reggelente. Szóval mindkettő jó valamire, de mindenre egyik sem...Így mindkettő kéne
Na mindegy, hezitálás folytatódik. Dobok vagy bőrcucc, ez a kérdés, válszthatok...
Bár engem itt úgysem vesznek komolyan , azért elmondanám a véleményem ruha ügyben (is).
Szerintem a ruha is nagyon fontos. Nekem cordura van ami azért bizonyított ma is, meg nyáron is, amikor Szegedre járkáltam a barátnőmhöz. 100%-ig meg vagyok vele elégedve. Esőben azért felveszek egy esőruhát, de csak azért, hogy ne legyen koszos nagyon.
Száz szónak is egy a vége: Neked kell döntened! (ahogy a busák előtt is )