Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az már nem férne be a garázsba!
Csak óvatosan a versenyzéssel!
MI tudjuk, hogy az XX a leg-leg-leg
Én? hová készülnék, csak kisímítottam a gép járását!
Akkor miért nem biciklizel inkább?...
Meglátjuk.....
De hallom készül kend erősen.....
pont azt szeretem!
Te Toci!
Nincs is hangja a gyárinak!
Ja akkor körözték le
Ezért a képért vendégem vagy egy sörre!
Sziasztok!

Szerintem: gyári kipufogóval van a legszebb hangja, ÉN nem bolygatnám (nem is fogom, inkább beletankolom ).
Ha csak túrázni használod (általában), akkor nem is baj, ha nem hangos.
Ha plusz lóerőre vágysz, arra sincs szükséged, hiszen így is a busák előtt vagy .
Szerintem.
Miért nem akkor jársz a ringre amikor mi?
Ha már szegedi vagy!
A busák előtt
Igen én is így szeretném, de azért nem vagyok meggyőzve. Nálad is sok a "Szerintem" De azért köszi

Beszúrtam egy képet remélem sikerült...

Csak egy kis hangolás erre a hideg téli napra. Hungaroringen menegettem. Ezt a fotót a MotorRevü csinálta. Elöl én, és az XX, a megérdemelt helyén. Legelöl....
Véleményem :

Az hogy megéri-e,csak Te tudod,mert Te fizeted!
Az 'E'-betűt itthon is meglehet oldani (gravír).
Külhonba tuti basztatnak ha nincs hangtompítód,itthon sztem csak ha valaki felnyom vagy iszonyú durva hangja lesz.
A vizsgáztatást szerintem eddig is megoldották,ez után is megfogják...
Szép estét mindenkinek!

Új év, nagy dilemma. Segítsetek

Sportdob téma. Kicsit körülnéztem, és csak a Yoshimura RS-3, sztereóban tetszene a legjobban. Itthoni árak nem igazán tetszenek, e-bay-en kb feléért mérik, vmi 500 dolcsi a pár házhozszállítva. Viszont ha jól tudom, ezek itt az öreg európában a roh@dt E jelölés nélkül nem játszanak. Külföldön meg itthon is bünti jár érte kemény forintokban, rendszám le, KPM, stb. Aki itthoni bótit látott esetleg ilyen típust az látott esetleg E-betűt? Ha jól tudom az európai szabványnak megfelelő dobok Japánból jönnek. Vagy rosszul tudom az egészet?

Második kérdés: PCIII is kell ugye, kb 70e HUF. Ha felrakom az új dobot+PCIII, meg fog felelni környezetvédelmileg, hatóságilag, minden idióta szabályzásilag? Vagy ezért is halálra büntetnek?
Nekem a régi Hondámat műszakin megmérték, aztán egy legyintéssel és méréshibára hivatkozva elfogadták. Most az új rendszerben gondolom majd nem így megy...
Plusz a honlapon nem találtam olyan térképet ami csak RS-3 véghez íródott volna, hanem csak komplett Yoshimura rendszerhez valót.

Erősen gondolkozom megéri -e egyáltalán. Végülis csak túrázok általában...Csak gondoltam segítenék a hangversenyen
Bár a busák ellen elég lesz Királyunk is egymagában
Atix!

Nem akarlak lebeszélni,de szerintem nem éri meg ezért összetörni esetlegesen a motort...
Fiatalság, bolondság
http://www.ducati.hu/magyar/ye...
Gondoltam ezt az ideit tényleg nem kellene kihagyni!
Jó lenne ha nem 2 személyes lenne a csapat!
Szóval szeretettel várok Mindenkit!

1, Atix
húúúúú basszzz.......
lehet hogy engem ezért,akartak eltenni láb alól egerben?.........
SABOTAGE!
na ezért a következő hangversenyen leüvöltjük a hajukat a sok lopakodó üzemmódos robogósnak a bódis nevű haverommal!
persze-persze...
egy hangversenyes vetélkedőre te sem hivnád meg pavarottit és carreras-t........
szép napot mindenkinek!
ma kicsit ráérek,mert csak este kell mennem.....
Igen!
De Te hallgathatod még az enyémet bőven....mögülem.

Szép Jó Reggelt!