Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tudom mi a baja! Az hogy Honda!
Egy vasnak sem tesz jót!
Azmár más kérdés ,hogy a busák bármitől is tönkremehetnek....
Hagyámá' ezzel a sportlégszűrős hülyeséggel!
Attól csak a busák mennek tönkre!
Agyára ment a sportlégszürő! (kompresszióhiány)
Mond meg a tutit!
Mi a baja?
Blacious!

Én tudom mibaja a moccodnak! Hivj! Vagy msn.
Hát 3000 től kezdi amúgy a kavics hangot és 6000 nél még tuti ott van, aztán nem hallom a kipufogó elnyomja.

Sajnos a hangot nem tudom leírni, csak a kavics szerűt. Az indításkor felmerülőt azt tényleg hallani kell, de szerencsére Pityusz megnézi és utánna cserélhetem is amit kell, vagy ilyesmi. :)

Bár ahogy eddig fizettem a kisebb cuccokért, nem lesz olcsó bármi is kell majd hozzá. :(
Az frankó lenne.

Remélem gyorsan jobb idő lesz és elszaladok.

Köszönöm.
szevasztok! boldog új évet mindenkinek
Nem vagy messze tőlem,én szolnoki vagyok,ha gondolod megnézhetem...
Lehet láncfeszitö(tipus hiba).De amit leirtál"indításkor csúnya, olyan hangos "ez nem arra enged következtetni!
Vezérmüláncfeszitö:elösször 4000fordulat környékén "becsörög",utánna 4000-5000 között,késöbb 3000-6000 között,és igy tovább ,ig végül minden fordulatszámtartományba "becsörög".Igazság szerint hallani kéne!Ez a távgyogyitás nem a legjobb megoldás!
Sziasztok.

Lenne egy problémám. A motoromban most 65.000 km van és a nyáron elkezdett egy furcsa zajt adni. Rendszeresen karbantartom, szervíz, stb.

A hang: indításkor csúnya, olyan hangos nem oda illő (nem tudom jobban leírni, de ijesztő), utána melegedéssel elhalkul teljesen és átveszi egy olyan hang, mintha valami beakadt volna a blokk mellé; először azt hittem kavics, de nem, a motor adja ezt hangot is. Olvasgattam visszamenőleg a fórumban és amiket írtatok másoknak olyan mintha feszítő lenne a baj, de nekem ilyen bajom nemvolt még és remélem Ti megtudjátok erősíteni vagy egyéb.

Minden segítséget elfogadok és köszönök.
Csak így tovább! Messze még a reggel!
Két barát beszélget, hogy utáltam régen, mikor az esküvőkön a nyanyák csipkedték az arcom a következő szöveggel:
- Lehet, hogy Te leszel a következő!
- És azóta?
- Már abbahagyták, mióta ugyanezt csinálom velük a temetéseken.
Isten éltesse az Attikat, és még aki ma ünnepel!


A falu kovácsa oktatta inasát:
- Először kiveszem a patkót a kemencéből, ráteszem ide és azután mikor megrázom a fejem ráütsz azzal a kalapáccsal.
Azóta ő a falu kovácsa.
Ja két hete
Ma már a motorokra is csak Honda logót raknak....
Igaza van bátyámuram....
De a Gabi 85-ös évjárat....
És akkor már nem ugy tanulták......
Én megvédem, mert annak idején úgy tanultuk, hogy mind a két írásforma helyes, épp úgy mint a szöllő-szőlő.
Igaz hogy mindenki két l-betűvel írja
Jó estét kívánok Mindenkinek!

Az Attilákat Isten éltesse sokáig!
Nembaj Gabi! Legalább a boldogat helyesen irtad......
Csatlakozva ez előttem szólókhoz Isten éltessen minden fórumozó Attilát ,meg a többieket szintúgy !

BOLDOG Atilla naopot!