Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép estét!
Végra van élet....
Ja,elhozom mindenképp,aztán max qka...
Azt azért megkérdezem , hogy az elektronikát vagy az illetőt aki nem vette észre a hibát ...- miután kezelésbe vetted..?

Mentem én is tente..
Hosszú volt a mai napom és a holnapi is az lesz....!
Jó éjt mindenkinek!
Ok!
Azért hátha lehet neki ártani valamit...? Csak egy jó műszerész kell...
Másnem vékonyan le kell kenni zsírral és kidobni a kukába"- DE SZERELŐNÉL NE MARADJON!
Azért majd megmutatnám a sérültet...
Törött is , púpos is --akkor GIPSZÁGY...
Félre a humort ez tényleg zsebbenyúlós lesz...
Elsőre kizárva,mondjuk még nem láttam,de azt mondta hogy megvan törve,meg púpos is... Nem tom...
Nagyon szívesen, máskor is!
Nem "gratuláltál" neki?
Ez nem lehet nagyon ócccó?
Javítás kízárva?
Szép mocik!
Most sajna mennem kell! Köszi az infókat!
Képek az x-11 -ről, meg a nyeregtáskáról...
Bár sokat nem lehet kivenni belőlük....
Ja,emberünk nem vette észre hogy törött a vezérlő...
Jó estét Mindenkinek!
Én is csak magamra haragudhattam. Azóta hátizsákba teszem a sisakot, úgy rakom hátra.
Már mindegy. Késő bánat...
Motoros túrára nem kell lakkcipő, ezt hamar megtanulják. Azt is hamar bele lehet verni a kisagyba, hogy egész nap a motrosruhában van, nem kell mindenféle szir-szar báliruha. A tanga kis helyen is elfér, a hancurharisnya szintén, úgyhogy...
Engem is. A legrosszabb azvolt, hogy nem tudtam ráfogni az egészet senkire sem, mert én rögzítettem a qrva csomagot
Tanktáska van, nyeregtáska kilátásban. Platinám csak akkor lesz, ha az orvosok belémépítik. Erre nem vágyom, így marad a csórózás.
Sajnos ezt tudom. A sisakhálóal rögzített sisak kidörzsölte a farokidomot egy 20 Ft-os helyen. Az ideg majdnem szétvágott!
Két oldalra nyeregtatyó, tanktatyó és ennyi lehetősége van. A többire ott a platinakártya
Neki nem kell sok ruha. Úgyis leveszem róla mindet!
Annyi a lényeg, hogy amikor rögzíted a nyeregtáskát, előtte fóliázd le a farokidomot, mert akármilyen erősen is húzod oda a hevederekkel (amik tartozékai) mozognak és szépen súrolják az idomot. Ezt a saját hibámon tanultam meg.
és...mi van , ha az életed párja is veled tart és el akarja magával hozni a fél ruhásszekrényt?
Nekem egyszerű Luis márkájú gyöngyvászon nyeregtáskám van a CiCin túrákon. Semmi gond vele nincs, nem lóg rá a kipuffantóra hogy megolvassza. Sajna olyan képet nem tudok most prezentírozni, amin látható felszerelve, de ha belegondolsz a topcase oldaldobozok egyszerű műanyagok, és azok sem olvadoznak a hőtől - pedig nem hőálló műanyagból csinálják. Ráadásul az oldaldobozok még közelebb vannak a dobhoz.
Az igazság az, hogy nem szeretnék nagy oldaltáskákat felrakni, mert nagy tempónál lehet hogy instabil lesz a gép. Bár amilyen az én nagy tempóm... Igaz Atix?
A tanktáskámba is elfér 2-3 napi cuccom, igy ezzel lazán ellennék.