Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MOST NEM VESZEK másikat, még használom az xr1000st!
De köszi! a kövezkező tutu schubert lesz még hozzá s1pró kékszínben
A video vágást meg majd lehet hogy odadom, csak picit ülök rajta!
Tervezem, hogy rendelek Schubert sisakot Németországból, esetleg érdekel téged is?
Gábor.
MI a helyzet a videóval?
Kaptam egy akciókamerát, és én is fogok csinálni valami vidit..
Ha gondolod, segítek megvágni, amit a Tátrában csináltatok...
Jó estét mindenkinek!
http://www.youtube.com/watch?v...
ezt nézzétek meg vérprofi a srác!
oksa
Szia Gábor ! Ígérem, aktívabb leszek az idén, beleértve a motorozást is ! BUÉK !
Jó reggelt!
És persze, B.U.É.K!
Balesetmentes mocizást mindenkinek!
Nagyon Boldog újvet Mindenkinek!
Miso Neked is!
Gyakrabban kéne irogatnod! :)
Joó reggelt minden motorosnak B.U.É.K......... Baleset mentes 2010 évet mindenkinek és joo motorozást
Boldog új esztendőt kivánunk mindnyájatoknak!
szépjonapot mindenkinek,és boldog uj évet!

Képeket elkezdtem feltölteni a szokott helyre!
http://www.pilotaportal.hu/ Csak dolgozik a szer ! Itt van az elöbb említett link !
És még egy link ! Katt. a play gombra! Most megígérem , hogy idén megreptetek valakit egy Cessna 150- el !Misó
Csatlakozva az előzőkhoz én is boldog újévet és balesetmentes motorozást kívánok hót részegen mindenkinek 2010 -re. Mentségem, hogy csak ilyenkor vedelek! Ezt a levelet kb. 30 perc alatt sikerült összehozni ! Milka ! Nektek külön is BÚÉK!
BUÉK!
buék
Mindenkinek BUÉK!
Sziasztok!

B.Ú.É.K minden rendes embernek és nektek is XX-esek!
Utólag is jelzem mindazoknak,akik 2009-re azt küldték nekem,hogy kívánom a legjobbakat:szar sem teljesült belőle!
Épp ezért kérek mindenkit:2010-re jókívánságként kizárólag készpénzt,alkoholt vagy üzemanyagutalványt küldjön!
köszi ati
A főbizti kiment! Csere azt annyi.....
Minden motoros társamnak kivánok olyan uj esztendőt, amilyet szeretne! Vigyázzatok magatokra!
Sziasztok!
Van még valaki vonalban?
Az egyik barátom így járt:)
Egy nagy segítséget szeretnék tőled kérni nem tudom,hogy tudsz-e majd tanácsot adni de azért le írom a problémám.
A múlt nap szerettem volna járatni a motort egyet és kicsit sötét volt a műhelyemben,és mikor beszereltem az aksit utána vettem észre,hogy véletlenül fordítva kötöttem be a sarukat de mikor rájöttem akkor már késő volt és egy pici sercegést hallottam.Mikor megpróbáltam rendesen vissza kötni akkor már se kép se hang nem volt.
Ebben kérném a segítséged! Nem tudom most,hogy miért rövid zárlat keletkezett a biztosítékot vághatta-e ki.Úgy tudom, hogy ami az egész áramkört működteti az egy 30A biztosíték.
Tudnál segíteni,hogy mit tegyek vagy mit hol keressek vagy hogyan cseréljem ki?
Majrécsík mentes boldog új évet kívánunk!

Zo & Zsu
Hoppá!
Akarom mondani: B.U.É.K!