Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen nagy a baj....?
Estét mindenkinek!

Az egyik barátomnak is van ilyen oldaltáskája- X11-en.
Nincs vele semmi probléma- azt ne kérdezd milyen "falytályú" - ha agyonütnek(fejbe) sem tudom most kapásból megmondani!
Az övét több ponton lehet rögzíteni- a sarkait ki lehet kötni, gumipókozni. Ja , és ami nem mindegy esővédő zsák is van hozzá , mert qr-va nagy esőben azért ezek sem 100% -ig vízhatlanok csak zsákkal!
Keressek esetleg fotót , hogy hogy is néz ki?-ha találok..
Nem hiszem ,hogy a nevetéstől.......ugyanis már 12 órája fetreng...
A nevetéstől?
Vagy a kérdésemtől?
Gabi ur a mühelybe fetreng még......
Gabi Úr! Esetleg van véleménye a dologról?
Köszönöm Uram!
Köszönöm Uram!
ÜDV.
Nekem nincs ,de pár dolgot láttam már: a pánt az ülés alatt megy , az utast az nem zavarja, de ajánlatos a spoilerre védő foliát rakni , mert 1 kicsit mocorog.
A puffanótól elég ha 5 cm-re van.
Nagyobb baj annál,hogy az utasnak kényelmetlen lehet, ha a tarisznya túl nagy és nagyon a lábtartó fedésében van,akkor a lábát hova teszi?
Mindenképp próbáld fel és csak úgy vedd meg!
Köszbazmeg....
Nincsen mit.
Nyugodtan rakjál rá! A kémények nem égetik meg, az utast meg nem zavarja. De Gabinak pont ilyen van! A gyári kipu meg aztán főleg nem, ahoz tulságosan lenn van....
Jó estét urak!

Miután még kezdő vagyok, ezért egy kis segítséget kérnék Tőletek!
Gondolkozom textil nyeregtáska vásárlásán, de nem tudom, hogy a kipufogó hőjét elviselné-e, valamint utast tudnék-e szállítani a pántolástól. (az nem zavar, ha az utas fenekét nyomják a pántok, csak leérjen a lába a lábtartóra.
Tehát ha használ ilyet valaki, akkor adhatna egy-két infót.
Előre is köszi a segítséget!
Fölhívtam,köszi!
30/951-nullahat44
Neki van.
Urak!

Van valakinek SOS-be karbis XX-hez motorvezérlője?
Ez az Avatár, meg teljesen lenyűgözött, nem tudom, hogy készítették, de 1-2 napig még biztos hogy bennem lesz ajánlom mindenkinek!
3D 3óra nem elfeledni!
Zorró, remélem is, mert a tavalyi évben nem mentünk sokat együtt....
remélem idén nem igy lesz!
a tempomban, most már nem fogsz csalodni...
ragadt valami rólam Atixról koszon kívül is...
Kedves ZoliCbr!
nagyon köszönöm a tegnapi napot jól éreztem magam, még nem teljesen győzött, meg a krosz motorozás, de lehet, hogy ha hideg, jég miatt!
Tapasztalat szerzésnek, nem volt rossz!
tehát mégegyszer kösz!
Reggelt!
Én is megnéztem...ott van a szeren!
Jó reggelt mindenkinek!
Megmondom őszintén....én is hosszasan elnézegettem a Tátris képeket.
Igen!
Nagyon élveztük....