Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sanyi!

Ha elviszik a vasad, és a dobozok megmaradnak, vevő lennék rá jó pénzért! (jó kis pénzért)
hello
nekem van két kipufogó dobom plusszba, kicsit karcos, de nem agyonhprpadt szar. szóval a két karcos dobot odaadnám két szép bilincsért :)
hali,
megvan. amotort úgy néz ki sikerült eladni. ( Milka segítségével )
de a vevő nem kéri 0 4:1 be kipufogót. ezért visszaszerelnénk a gyárit.
Mi van a gépeddel ...megvan még? Neked is olyan sok érdeklődő van rá mint nekem?
És valakinek két kipuja?

Jó estét tisztelt mindenki!
Mi lett a joshival?
szép estét Emberek!
nincs véletlenül valakinek 2 db kipufogó bilincse XX.-hez?
amit el is adna? :)
sziasztok.
Milka, holnap ne gyere motorozni, mert nem rakták össze a vasat a hondában.
én vagyok a hibás, mert elhagytam a kip. bilincseket. igaz velük is csak ma tudtam egyeztetni, mire észre vették hogy nincs ott, addigra lebontották a yoshit.
A gyári új a kis gumi pöckökkel ( merthogy azokat is elhagytam menet közben ) a felfogatásoknál annyira drága, hogy ihaj.
szóval vagy nézek valahol bontóban vagy itt a fórumon. Jövő héten szerdára vannak itt a gyári új cuccok,ha addig nem találok valahol.
szóval bocs hogy így alakult.
ÁÁÁÁÁ,csak érdeklődök...
Én 2007 májusában vettem a vasam 10 000Km-el . Most 21 000 van benne és csak a hátsó betétet cseréltem , de az sem volt vészes ,majdhogynem rámdumálták. Szerintem még az elsők a gyáriak.....?( én ki nem veszem megnézni ) Mondjuk az én stílusom .......Azért a kanyarban nem szállok le a gépről és nem teszem arrébb az elejét, hogy be tudjak kanyarodni!
Mégis csak a KÉK-kel szemezgetsz te. ...?
Szia Pityusz!

2001-es
Kék, de nem gyári, újra lett fényezve, úghogy olyan amilyenre sikerült.
Színkódot nemtudom.

Cső!
No ez meg mán megenst szinezik!

Mondtam milyen legyen!És akkor állom a költségeket!De legalább 5-évig olyan szinüvel kell moccolnod!
Február ota már tárgyaltuk párszor!

Épp a minap is!KB a héten!
Pazso!

Neked milyen évjárat a motorod?
Gyári színe?
Színkód?

Több kérdésem nincs....
Szia Mika!

Valóban találtam. Egy februári 10160-os bejegyzésben az áll hogy 8-10e km-t. Bocs, de csak pár napot olvastam vissza, és ott nem találtam. Nem akartam megint felhozni egy már kitárgyalt témát.
Mégegyszer bocs.

Üdv
PaZso
akkor ha itt is vissza olvasol,megtalálod!

MÁR HAVI RENDSZERESSÉGGEL VESÉZZÜK KI A FÉKBETÉT,GUMI TÉMÁT!
Sziasztok!

Olvasgattam a félbetét topicot. Nektek mennyit megy el elől egy betét? Gondolom márkától is függ.

Üdv
PaZso
Csak össze dobjuk valahogy!

Nekem megérne némi pénzt,ha rozsaszin moccal közlekedne!
Le vagy tojva öregember!
Szépjóóóónapot mindenkinek!
Ezennel a mai napot megnyitom!
Hooogyneeee....
Jó estét Mindenkinek!
Nincs azzal semmi gáz! Pityusz nekünk is nagyon szívesen megveszi!