Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Magyarán szólva tök mindegy milyen dobot veszek, a rendőr is megb.szhat érte meg a műszakin is vissza kell cserélni a gyárira!
Jó reggelt!
:)

Nekem 63 ezer van már benne. 99 es injektoros és semmi probléma vele. Leszámítva a gumi iránti étvágyát. :)
Úgy legyen!
Köszi!Remélem így lesz!
Nekem se!

49-ezer van benne,oszt mint a doksza!
Oksa!

Mindjá hilak!
Nekem 60ezernél jött elő először. De hallottam mástól is már aki később szintén karbisra ült át! De az enyém jóval idősebb a tiednél! És 107 ezernél van! Mindezek ellenére nekem még mindig az XX a legjobb motor, és kivánom h soha ne legyenek ilyen problémák a tieddel!
Értem,bár nekem még nem voltak ilyen rossz tapasztalataim '07. és 38 600 km van benne.
Több mint 2 éve nyüstölöm már, és nagyon sok problem volt az injektorral+ a hozzá tartozó szenzorbizbaszokkal. Most már egyfolytában ég az fi lámpa vagy 3000km óta. A kompresszióval is gondok vannak, a kormánycsapágyak meg nem birnak ki 5-6 ezer kilkcsit sem. Ugyhogy ennyi! A karbison kevesebb a meghibásodási lehetőség, és még erősebb is! Ráadásul bőven az ára felett sikerült tuladni rajta még igy is. Persze nem mondom h nem siratom meg, de hát . . . . .
Persze első-hátsó!Próbálj ki egy másik tipust is Lionnak is ilyen van,ha jól tudom!
Kösz!
Esetleg ha én nyerem az ötöst akkor mindet +veszem!
Érdekel esetleg!

de ez garnitura?azaz elsö-hátso?
Azé' kérdem mert ha minden igaz 55 ezeré' tudok új idei Bridgestone
Bt 021-t 2 komponensű és én14 700km mentem vele mikor elérte középen a kopásjelzőt (sokat autópályáztam) de nem vagyok a márka reklámembere csak ha gondolod újabb fejlesztés mint a Conti!
Általában 13-15 ezret!De ezt 90-955-ban kétszemélyel!
A mostaniban 12-ezer van,és még van némi minta!De már az Osztrák turát nem merném megcsinálni vele!
Na már itthonról.
Szóval neked mennyit ment a Conti km.ben?Lehet,hogy neked fejlesztették?
nem!

Gondoltam itt érdeklödök!De eldölni látszik,a dolog,mivel joesetben 10-ezret megy el a guma XX-en!Ugy hogy valszeg marad a Conti 50.000Ft-ért!Az tudom milyen,mit várhatok töle,és a futásteljesitménye is magasan jobb!
Tényleg jó kis felsorolás,de miért csak a karbis XX?
A gumis topikban érdeklődtél?
Szép menűsor!
Ebben roppant mod igazad van!

Pontosabban,évekig elég lenne!
Én elveszett?! Sok a dolog mostanság.
Nem döntöttem még el tutira. . . Most egy-két hónapig a cbf-et használom vagy R6-tot. De szóba jöhet karbis xx, busa K8, gixxer ezer K5,K9, ZX12R, ZX10R.
Asszem ennyi!
Hali elveszett ember! Mit veszel az XX helyett?
Sziasztok!
Segitségeteket kérném. 2 hónapja rendeltem az XX-hez fehér ledes első indexeket+ hátsó lámpát, ami most megérkezett! Az XX pedig a holnapi nappal elkelt.
Mivel az új tulaj nem tart rá igényt, igy nem igazán tudnék vele mit kezdeni! Na meg a sráccal sem szeretnék kibabrálni akitől rendeltem. Az ára 44.000 ft. Aki elviszi annak adok ajándékba 1-2 xx-es motyót!
ha az elmúlt hónapot veszed figyelembe....akkor kurva sokáig elég!