Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bazz... ezer éve nem beszélgettünk!
majd szerda vagy csütörtökön összefuthatnánk! Na?
Az R6 mellé?
A cbf -el járok! Amugy ZX10R vagy Gixxerezer! vagy mittoménmég. De lesz vmi!
Szuper sport mi?
az gondolod kényelmes minden nap?
Meg azok kényesebbek, nem?

Vegyél egy '04 utánni R1-et az már süti kis verda!
Az Sp alatt szuper sport modelleket értettem. Valamiért nem érzem jól a V2-eseket. Nem tom miért! Pedig a VTR SP-ből tom h nem hiányzik a kraft! Meg teccccik is! Csak V2 . . . De köszi!
Ceva!

SP,mint VTR SP?
Nekem volt,tudok mesélni róla!
Nekem is! Meg az is , hogy minden nap meglegyen ennyi!
Ccccsááá!
Nem nyügözött le a multkor a busa!
Ha lessz, akkor csak K8. De inkább az SPket nézegetem.
Vagy legyen inkább Thuderrace!? Végülis kabim már van hozzá!
ez jó!
ez már tetszik!
én is használtam egy ilyesmit de már nem emlékszem mi volt...
a lényeg nem b@szta össze a felnit! nem úgy mint a mostani...
Pontosan!

Én ilyen beválalos vagyok!oszt kiderül!
De hogy gurulok!

ez egy idézet volt,amit belinkeltem egy oldalrol4Nem az én véleményem!
Hello!
Ezért az a jó ha maga próbálja ki az ember!Milka most tesztel.
A láncspray is hasonló kérdés én Motult használok mert az vált be,280 km után így nézett ki a felnim... nekem ez is fontos!
Te Papi!
Nincs meg az XX?
MI lesz? BUSA?
Üdv.
Nekem is versenyzik egy haver r6r-el, és Ő is race attakot használ!
Elmondása szerint rajta kivül is csak azok használják. . . akiket a conti támogat! És ami ingyé van az jó . . . De utálják is mint a szart! De ha Te is indulnál valamin tuti ingyéé kapnád . . . köll nekik a reklám. . .
Ne gurulj be.Nekem is volt Road Attack a Suzukin 22 ezer km.
Jó volt csak akkor kezdett csúszni mikor már kopásjelző is eltünt!Ha beválik neked őszre veszek lehet!
igen!

Mint irtam,ma megkelett oldanom!Majd meglátjuk mit tud!Mivel uj guma,nemsokat lehet még tudni rola!De amit eddig találtam(irást),ott nagyon magasztalják!
Ez nagy baromság! Felejtsétek már el ezt a Conti a legalja szar dumát! A Road Attack Sport Attack, Race Attack mind mind nyert már tesztet a kategóriájában. Egy haverom a Race Attackal versenyzik, Gsxr 1000-ren van fent, és mellesleg gumis, kipróbált mát mindenfélét, neki ez jött be a legjobban. Nem a Conti Force a mérce, az egy belépőmodell jó olcsón, aki eltúrázgat és mégsem használtat akar feltenni! És jön az új gumi, Continental Motion, váltja a Force-ot. A Road Attack pedig tudja azt a szintet, mint a drágább társai (nem a 3 komponensűre gondolok), sokkal jobb áron, ami bassza az azokat forgalmazók csőrét, ezért úton útfélen mindenkit próbálnak róla lebeszélni, és hangoztatni, hogy szar. Én viszont nagyon merem ajánlani, alapvetően túrázásra használom, de ha kell nem marad a szélén csík és sosem volt gondom vele! Vízen sem csúszkál, hamar melegszik, nem kopik el túl gyorsan. Akinek ez nem elég ott van a Sport vagy a Race!

még ezt találtam
Hy!
Nem tudtam elérni a srácot!Látom már megoldottad!
A ContiForce és a Road Attack közé pozicionálja a gyártó,olvastam már róla:'08. fejlesztés,száraz és vizes útra egyaránt alkalmas,hosszabb élettartam meg valami 0-fokos szögről írtak a hátsó guminál,kicsit keményebb a Road Attacknél!Sok balesetmentes km-t!
Eddig ezt találtam a Motionrol!http://www.gumiteszt.com/motor...
HáááááááááááT?

Még énse tudom4De az ára(44.000FT/garnitura) nagyon csábito!És elméletileg arra lett kifejlesztve,amire én mostanában a moccot használom.azaz két személyel(terhelve),hosszutávu(autopályás) turázásokhoz!Valszeg nem fogok pályára menni az idén se,igy egyenlöre jo választásnak tünik!
Erre kíváncsi leszek!
Nem rég én is gondolkodtam Conti Motion-ban...
nos!

uj guma került a vasra(konti moation).Valami uj gumája a kontinak!
Pár kilcsi után majd referálok rola!Az ára az most jo!
halihó süt a nap
szép napot mindenkinek!
Szép napot mindenkinek!
Ha olyanok,akkor igen!

elméletileg!