Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!

azzal az a baj,hogy hamar elfogy!
Sosem volt Pirelli gumim,haveromnak volt P.Dragon slick utána csak azt vesz.
Szevasztok.

Van egy kis problémám, nincsen véletlen valakinek egy Quick-Lock Alu-Rack (http://www.polo-motorrad.de/sh...).
Ha valakinek van megkérhetném, h küldje el nekem a méreteit.?
Próbálok házilag összehozni egy ilyet, anyag is van meg minden, csak a műszaki rajz hiányzik. :)

De ha valakinek esetleg lenne más platnitartó akkor azt is szivesen fogadom.

Előre is kösz.

Széles száraz utat.
Az hogy nálunk mi,hogy kéne müködjön,azt hadjuk!

Én azt irtam,hogy a jogszabály mit or elö!Egyébként ha a jogszabály szerint vizsgáztatnának minden jármüvet,akkor kényelmesen lehetne haladni az utakon,mert a 70%-uk megbukna!
Srácok!

Szakitanék a hagyományommal!Feldobtak nekem egy garnitura Diblo Starada gumát nagyon jo áron!Vélemény,tapasztalat érdekelne(futásteljesitmény/tapadás)!
elöre is köszi!Ja sürgös a dolog,mert csak holnapig tartják!
Nem feltétlenül. Németországban is úgy van, hogy van olyan kipufogórendszer az XX-hez,( csak hogy példánál maradjunk, mert a barátom most akar vásárolni hozzá) amit újra kell vizsgáztatni, ilyen például az Akrapovic Supersport line, pedig abban is van E betű, de nincs Strassenzulassung, míg a Cobra rendszerhez van, azt csak felpattintod, és használod széles vigyorral az arcberendezéseden. (és még olcsóbb is. . .
Szerintem ez így működne hivatalosan nálunk is.
Nekedis!
Morgen!
az lehet hogy elfogadták(mert sokszor nem "szöröznek"),de csak ugy lehetne felrakni,ahogy irtam!
Joreggelt mindenkinek!
Nekem a Bódis komplett rendszert elfogadták vizsgán, igaz ez E betűs, benne volt a szűkítő.
Nem igazán!

De a "nagy gyártokét"se szokták elfogadni!
Mivel van egy olyan Magyar szabály,rendelet,hogy kipufogon,kotmánymüvön,féken,stb.csak KPM engedélyel lehet változtatni!
Az engedély kiadásának meg sok feltétele van(tervdokumentácio,szerelö által kiadott számla,stb).
szeva Rokony!
a nagy hazai gyártók!
a martin tuti,a sakáldob tuti,a dinamit is tud olyat,a janó dob is-((csak ugy drágább) a többiről lövésem sincs....
ja...és nem tudtam feltenni!
szétbontottam a szűzmáriát is de nem tudtam rájönni,hogy hova van csavarva.....gyanitom hogy valami hiányzik még onnan,de nem gáz mert hétfőn beslattyogok a honda boltba és megtudakolom,hogy hogy is van ez...
aztán persze összerakom!
köszi Gáborom...
azért ez a titanic dolog egy kicsit erős volt......
Én sem tudom!
Én nem tudom!
Hello!
Ne zavard Őket nézik a Titanicot!
Szíp estét szíp emberek!
Mit tudtok? rendelkeznek a hazai sportdobok(gyártók) TÜV engedéllyel? Vagy csak a nagy márkák?
Szívesen!
Köszi Gábor!
isten éltesse a Lászlókat!
Találtam még egyet
Csak azért kapsz képet,mert nagyon ügyesen mentél