Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Részvétem, tudom milyen!
Magán dokinál voltál, vagy a mészárszéken?
ne kinozz.......fáj igy is!
szebb reggelt!
jelentem reggel olyan arcszerkezetem volt(van) hogy ugy döntöttem otthagyom a fogam a fogorvosnál!(persze ez egy másik doki).
jó arc volt......az érzéstelenitő nem hatott a gyulladás miatt,ugyhogy igy húzta ki.......(ajánlom mindenkinek bátorságpróba gyanánt!)
Hali Mindenkinek!
Hátha valaki nem olvasta meghirdetem ujra....

HALI Mindenkinek....
Szombaton egy kis kanyargásra hivom fel a figyelmeteket....
az a bizonyos szokásos kör(Pilisszentlászló, Esztergom Lángos szlovákiába egy fagyi... és további nyalánságok...) ha van valakinek kedve jöni, irjon rám egy smst, mert nem biztos, hogy forum közelbe tudok kerülni.....
A hátránYa az hogy korán indulnék, mert a meleget kihagyom a buliból....
Találka nálam 8:30....
reggelt
Móning!
csak érik!
húhogynekemmilyenolcsóleszagumim...)
ühüm
Öregszel?!
tudom én tudom, csak most nem jutott eszembe
thx
Te ezt nem tudod?

csalodtam!
Amúgy szép estét!
Láncot a ilyeneket ir a könyve:
DID 50ZVS
vagy RK50LFO-Z1
A lánckereket nem tudom...
kedves uraim! tudna nekem valaki arra válaszolni, hogy milyen lánc és lánckerék kell pontosan az XX-re? köszönööööm
Hy emberek!
És még mindig meleg van . . . .
Minden tiszteletem a futároké . . .
Jóóóó estét Mindenkinek!
És talán mintha valami fémlemez is rezonálna, de nem tom, hol!
Igazából nézegettem, de nem látok semmit! A hangja pont mint 1 szaros tuning ladáé! Siralom! Mondjuk a fordulatot jobban veszi mint a lada, de amúgy 1kutya!
Hallani kéne!

De én a szavazatomat,a leömlök valamelyikére tenném!Azaz hogy meglazúlt a könyöknél!még lehet,hogy a katalizátor alul likas!Nem végtad oda az alját mostanában?
esxetleg megnézheted a kipuff toldásokat is(összekötö csö,dob)!
Na hella!
Skacok, mitöl változhat meg a mocim hangja? Tegnap, már más volt mint eddig, de nagyon tetszett. Ma már olyan a hangja, mint egy tuning ladának. Félelmetesen sz@r! Elmegyek josiékhó, a gatyám is ott hagyom! Szegény embert még a kipuja is szívatja! Mit csináljak? Bár gondolom, nem sok ötlet lesz, csak, hogy vigyem josiékhő!