Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

reggelt mindenkinek.
sajna a napokban nem tudok résztvenni semmilyen megmozduláson,mert a nagyonügyes fogorvos úgy gyökérkezelte a fogam,hogy reggelre kicsit (kurvára)féloldalasra dagadt a pofám.....
azért jó motorozást mindenkinek!
Napot mindenkinek!
Csodás időnk lesz ma is!
találka kb 8 30
HALI Mindenkinek....
Szombaton egy kis kanyargásra hivom fel a figyelmeteket....
az a bizonyos szokásos kör(Pilisszentlászló, esztergom Lángos és további nyalánségok...) ha van valakinek kedve jöni, irjon rám egy smst, mert nem biztos, hogy forum közelbe tudok kerülni.....
A hátrána az hogy korán indulnék, mert a meleget kihagyom abuliból....
sajnos melo Zolikám......
Móning!
Megyünk a Mátrába, esetleg velünk tart még valaki?
Ne sírj, és ne szaladj sehova, gyere veleünk Mátrázni, meglátod jó lesz!
joreggelt mindenkinek!
jó éjt mindenkinek!
ez hülyeség.
csak a gyengék menekülnek.
azokért meg nem kár!
Szombat nem pálya!
Holnap mátra?
megsértődök és elszaladok sííííííííííííííííííííííííírvaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a

amúgy meg tényleg menekülnek a pasik egy ideje szóval nem lennék nyerő "AZ" olimpián
inditsuk Marát az olimpián!
Nem mindegy hogy este,vagy nem!

a pincébe ugyis sötét van!
Ne legyen . A lényeg az, hogy rendben vagy. Bár komolyabb visszaváltásnál már a felezővonaltól a padkáig riszál a vas .
Hali Mindenkinek

BOCSI ONNAN NEM!
NEM TOK SEGITENI..
csak bp ismerek ilyen boltot..
7 gumi?
a többiek nem használnak?,,,
holnap este ha gondolod és jó te is jöhetsz a NAGY csapattal, ötödiknek és akkor már 7 db gumi meg 5 pasi egy nőre de sajna csak este, mert akkor szabadulok, de hívlak holnap mert akkor már olyat is tudok vagy ha nem akkor találunk más időpontot. tiszta lelkiismeretfurdancsom van
Kösz, ma csak dél körül jártam arra, remélem akkor még nem voltak ott
Sziasztok Mindenkinek!
Mara. Persze hogy aktuális. Amíg nem tudtam mi van Veled, addig nem kerestem mást (és már nem is fogok ). Hívj ha tudsz .
Szép Jóóóóó estét Mindenkinek!
Ja, és XVII.ker-esek! A Mol kút elött érdekes autóból méregetnek. Kassza nincs, óvatosan!