Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk ez igy szokás!

hamár nem ismerjük egymást személyesen!
És amit kérdeztél!Nekem volt fennt 190-es guma,de nagyobb sebességnél(200-felett) bekigyozott!Ugyhogy visszatértem a 180-asra!egyébként a 180-as a gyári méret!
Szoszi Lion!
Nevem alatt van egy bőrnaci, nézd meg!
Amúgy ez egy nagyon jó és összetartó brigád csak nem ismersz még minket ahogy mi sem téged. Persze ez könnyen orvosolható ha egy a fórumra feltett gurulásra eljönnél. Amúgy itt szinte mindenki személyesen ismeri a másikat az meg hogy némi családi élet is belefolyik csak hab a tortára. Szerintem!
Neked mi volt a kérdésed?
Szia!
Késői fórum az XX ezért ilyen késői a válasz.
Kérdésedre: Az XX 180/55 gummával jött ki évjárattól függetlenül. Mindenki ezt használja, persze próbálkoztak 190-nel de avval jelentősen kezelhetetlenebb a masina, szerintem felejtsd is el. Nagyobb tempónál kígyózik, a kanyarokat meg sokkal nehezebben veszi.
Most egy kisidőre lépe, majd jövök.
Én Gyárilag vettem az XXet 180/55 zr 17s gummával
Semmi gond, én nem forumozok minden nap, de sztem lehet csak azért nem tudtak válaszolni, mert olyan volt a kérdésed, a gummával kapcs ban 180st könnyebben tudod boritani egyik oldalról a másikra, és sztem sok XX es 180ast használ...
Nekem szintén volt némi kérdésem +rákérdezés nem vagyok elfelejtve de már enek több mint egy hónapja megasztán követem a fórumot mivel nekem is xx-em van .Szóval bármi komolykérdése van itt nem a gumira gondolok jobb ha komoly szervizben épit ki ismeretcséget ugy tud meg bármit hacsak a sajátkárán nem akar tanulni.Bocsi de kibult belőlem.
A "csak lecsó" mit takar?
Lehet kicsit merész a beirásod....
Szerinted itt segitenek , itt csak lecso van
deazé na ittvan mégeggy
Ezzel ne ezt akartam kifejezni!
Drágám, azzal h te is az ÉN méretemet hordod, én nem dicsekednék....
Hátöööööööö szoval hogy ésakkor aztánhogy namost, holnapra úgynézki nemvan fuvar
Allja ma ez a cucc en rajtam van, holnapra keress magadnak masikat
Szép napot,
kitöltöttem. Bár érdekes, hogy csak akkor mondod meg a véleményed a gumicseréről, ha megmondom az igazi nevem.
Használtan vettem a gépet, 180/55 van rajta. Mivel az előző tulaj nem tudott normális indokot mondani miért ez van rajta, feltételeztem, hogy csak ezt tudta megfizetni.
Mivel gumiabroncsokkal foglalkozom ezért márkákról és mintázatokról szerintem elég jó informált vagyok, de XX-el nincs semmi tapasztalatom. Ja, képet is teszek fel.
Oksa!

De lét nem adok!
Jut eszembe,mi ez a nagy motorozás?Nem dolgozni kéne?
Akkor veszek fel miniszoknyát, tűsarkut, és megyek veled leszek a titkárnöd
Sziaaaa!
elösször létszives töltsd ki az adatlapot!

köszönöm!
igen!

Én!de ügyintézek egész délelött!
Sziasztok,
van valakinek tapasztalata, hogy a hátsó 190-es gumi helyett a 180/55 jobb-e, vagy nem igazán szerencsés lecserélni vékonyabbra?
ja és gyárilag 190/50 van fent?
köszi előre is.