Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helllloooo!
mi lesz? le vagyok maradva
Hétvégén nem találkozunk mi a Csoki rezidencián?
Hódmezővásárhely bocsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii szánombánom
jah tényleg, Szeged ugye? oda is tudjuk vinni heti egyszer mindenképpen megy a kocsink arra, szóval ha gondolod szól, Mezőberény-Szeged még igen baráti távolság amúgy is
ÚÚhhh fel ne hozd, nagyon messze vagyok én tőled ahhoz hogy nézelődjek. Most még csak érdeklődöm.
Szép napot urak! Akkor meglesem a levegőszűrőt is! Erre is gondoltam amúgy!
Esetleg gondold meg a D209 qualifire-t, van egy új páram 65ért és az is már a többkomponenses, az R6R-nek ez a gyárija
Különben szép napot emberek!
nullItt 70 párban a 2ct, bár ez nem tudom mennyire igaz?
szoktak lenni újak is, mindjárt csekkolom, hogy konkrétan most mi van és ha gondolod holnapra tudok is felhozni ha van valami érdekes, hogy meg tudd nézni
ezek szerintem XX-re nagyon puhák és hamar el fognak kopni középen, bár tény, hogy tapadni fog ahogy a nagy könyvben meg van írva nekem inkább az M3 a favorit, de én metzeleres vagyok inkább, mondjuk ennek kissé ellentmond a most fent lévő pilot power
Igen, 180 kell. Ezek mind használtak vagy vannak új párjaid is?
most egy BT 016om van 120/190asban párban és az is több komponensű, eddig nagyon sokan dicsérik meg keresik is ezt a mintát, de ugye neked 180 kellene hátulra? 2 ct-m is szokott lenni, azt is szeretik MT-n is Busán is, XX-ről még nem kaptam jelzést.
Nekem volt!
Megnézettem, tanakodtak,stb. Aztán arra jutottak h mivel h nem lehet az XX nek az injektorsorát megbontani igy vegyek egy injektorsort+ új elektronikát! Csak az elektronika550ezer! Aztán egyre sürübbek lettek ezek a tünetek, és szétszedtem. A hiba onnan eredt h az akkun az egyik saru rögzitő anyája le volt lazulva! és ilyen tünetei voltak! Nevetséges tom, de a szervizesek se tudtak mit mondani. Ők azóta sem ismerik el a hibát! De azóta már beleraktam 50 ezret és semmi hiba!
Ha kifogyott a benzined és üres tankba tankoltál akkor is maradhat benne hibakód! Szakszervizben 10 perc alatt kiütik!
Udv.
És ezek? Metzeler Sportec M3, Michelin Pilot Sport?
Nincs benne ilyen!
Szija Mara!
Te mit ajánlanál? Lényeg hogy 70 körül legyen meg hogy kétkomponensű. Madi használja(ta) a michelin 2ct-t roadba most meg sportba. Nálad nincs valamelyik lent a pincébe egy picit olcsóbban?
reméljük nagyon nagy különbség van a 220-hoz képest, mert az botrányrossz volt
Szép jó napot!
Lehet levegőszűrő is. Nekem is volt ilyen, sőt, ugyan ilyen gondom. Vezérlés szállt, el, akkor. Hál isten gariba cserélték, azót faja minden! Nem is olyan rég megint világít, mondom, köszi! Oldal sztender ki, és elmúlt. Az a kis szemét műanyag, kicsit odébcsúszott.
Mindenért jelez az a kis lámpa.
Felteszem a nagykérdést!
üzemanyagszűröt mikor kell cserélni, és hol van?
HALI, SZÉP ESTÉT Mindenkinek...
Remélem csak a benzin! Köszönöm mindenkinek a segítséget! Majd megosztom veletek ha kiderül hogy mi volt a baj!
Ha kiderül, hogy a benzin volt gázos, sajnos akkor rájuk kell gyújtani a kutat...