Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

'Stét!
szép estét.
Javaslom "igazi" Honda szervizbe vidd,lehet nem lesz olcsó,de ha értenek a HDS-hez (hibaolvasás),akkor meg lesz a hiba,max 1 órát számlázhatnak sztem...
Amikor ráadom a gyújtást akkor világít. De mondom hogy csak néha jön rá! Multkorába mentem vele vagy 200 km-ert és egyszer sem világított. De ma megint Lehet holnap megint nem fog. Olyan mint ha gyújtás baj lenne! Egyszer le is állt alattam a lámpánál! Aztán meg durrant vagy kettőt!
Értem. Egyébként maszek kút de a MOL szállít neki! Na majd látjuk mi lesz vele! Elviszem valami szerelőhöz. Köszönöm szépen a segítséget!
Mondjuk a "vizes benzinre" nem biztos hogy ad hibakódot...
Mert ha villog,akkor "levillogja" a hibakódot!
Amikor ráadod a gyújtást villog a FI-lámpa vagy csak világít?
Nem helységre gondoltam!


hanem kut tipusra(mol,shell,stb).De nekem továbbrais az a gyanum,hogy szar benya került bele!Ha az injektor tisztito orvosolta a hibát,ideig-oráig,akkor nem elektromos hiba van,hanem ugymond mechanikus!Lehet hogy eddigis ott tankoltál,de csak most kezdték "mokolni" a benzint!Lehet pénzéhség,kicsi forgalom miatti extra nyereség,de azis lehet,hogy csak simán vizkerült a benyába.A viz egy éjszaka alatt finom mikronnyi vakrozsdát hoz létre,és amint inditod,már agyonis vágtad az injektort!
Én bevizsgáltatnám a benyát kezdésnek!
Hát kabai vagyok itt tankoltam! De eddig is és nem volt baja! NEm tom mi lehet de szétb@sz az ideg! Vettem bele injektortisztítót egy darabíg jó volt most meg megint nem! Ebből szerelő lesz asszem!
Pedig az injektor hiba esetleg benzinpumpa...
Netán kontakthiba!
Nem volt még ilyen gond4

hol tankoltál legutobb?Mert érzékeny lehet rá!
Jó estét uraim. Olyan problémám lenne hogy a gépemen olyan 1 hete a műszerfalon az (FI) visszajelző villog néha és egyszer kétszer beszaggat menet közben! Injektorra gyanakszom. Nektek nem volt még ilyen? És ha igen akkor mi volt vele?
Előre is köszi.
Csorogtam a belső sávban...


Látod Csöle!
Hülye!
Na...nem cincogni....
Tudod.......eggyel jövök neked! (feszitő)
Egy szavadba kerül!
Te! Elásatlak fiam!
Te!

elásatlak a fiaimmal!
Hát ne is! Oda csak a kompetensek irhatnak... Bár előfordul mégis 1-2 renitens kivétel...dehát őket megtűrjük..ha nehezen is....
Tiszteletem jeléül, az ittenieknek!
Nameg az elkószált báránykáknak. . .
A busafórumra nem irkálgatunk....... . . . . .. . . .............................
.. .. .. ............
Én voltam.
És Te hol voltál?
Nem neked szol!