Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt sejtettem,hogy nem itthoniak.Ezek a legolcsóbbak.Ha sikerülne kicsivel több pénzhez jutnom,van egy 2004-es kiszemeltem is,dobozokkal. :)
Viszont hitelt nem igazán akarok fizetni.
tudom4

Hallottam rola!Csak gondoltam,ti jobban jártatok!
.
Te is kipihent vagy ugylátom. . .
Mind a kettö kintröl behozott,ami nemjo jel álltalában!

a piros gázos,mert Olaszbol jött valszeg!a feketeis,mert a müszerfalat már biztos variállták!Legalábbis énmég nemláttam fehér számlapu XX-et!Szerintem gyáriban senki!amugyis gyanusan kevés a kilométer!
atix83
Hogy?
Sokan azt hiszik kimennek,és a munka az ölébe hullik.Sajnos nem így működik.Hetekig-hónapokig is keresheted mire lesz vmi.Nagyon kihasználják kint az embert.Nem mindig jelentik be az embert,de te kapsz papírt.Nem is sejted h gáz van.Nekünk nem jött be annyira.Ha lehetett volna maradok.
És elbizniszeljük?
Adok érte 6ot!
Ja!

oszt utánna meg jön a bélyeggyüjtemény,stb!
Angyal?
szerinted?
Értem!
Nem féltékeny tipus!
Tudja hogy egy vagyok.
Meg amugy is csak azt irtam hogy naggyon ismerősnek tűnik!
Ja,ma megcsinálták az ülésemet,itt Szolnokon kb fél óra volt és 5000 ft...
Az elsőt ezer éve hirdetik...
A másodikat meg pár napja elemeztük...
jó éjt
Ez kinek szól?
Na jóóóó éjt!
Okés egyik se az én régim....
Valahova Kecskemét környékére adtam el azért kérdeztem...
Privibe!
Ha gondolod!
milka1
A külföldiek ellen tüntetnek kint,lóvét már a végén alig láttam,heti 7 napot melóztam.Annyi lóvénk volt h az albit kifizettük,meg a kaját.A házban így is max 8 fok volt.Jöttem amíg futotta rep. jegyre.
http://www.hasznaltauto.hu/2255384_honda_cbr_1998 (elsődleges)
http://www.hasznaltauto.hu/2751140_honda_
cbr-1100_1997(második célpont)
Te!

Mindjárt jön a te asszonyod,azt lessz nemulass!
Akkor ott kellett volna maradnod!
Én biztos vissza nem jöttem volna!
Hééé tesviiiir!
A barátosnédat hogyisahivják?
Határozottan ismerősnek tűnik!
Rendben van,nyomonkövetem.Amúgy még egy hülye kérdés!A jelenlegi gazdasági helyzetre való tekintettel nem tudtok vmi munkát?Most Kecskeméten lakok de megyek innen ha kell.22 vagyok,ha most megveszem a gépet azt fent is kell tartanom.Tavaly végeztem a sulival,aztán kiruccantam írbe.