Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg fénykép a motorról?
A csajoddal(avval a széppel) inkább vasaltass!

annak már ugyis hire van! itt jegyezném meg,valamelyik napis,vasaloval illették az okos fejemet!
Gondolom mondanomse kell,hogy jogtalanul! asszonyomat sose többet nemengedem Szöszi kisasszony közelébe!

Na jóóóóóóóóó! A tied tuti az!
Szia

Honnan vennéd a vasat? (város)
Mi!?Összeveszni?!

Hát ez vicc!Ha rendszeresebben látogatod majd a forumot,megszokod a légkört!itt ilyen a hangulat!BARÁTI,VICCES!
A táska,és a doboz közti külömbséget ha zongorázni tudnám,én lennék ......!Mivel nekem volt mindkettö,tudom miröl beszélek!illetve mostvan dobozom!
Turákat,gurulásokatrendszeresen szervezünk nincs más dolgod,mint figyelemmel kisérni a forumot!
nehogymááááááábeszójjáááááááhogyhamisapir
óóóóóós!a csajommal lövetlek le!
Ja! Tőlünk hozzáértőbb emberek, szerelő,szalontulaj,stb, a karbisra esküsznek, és az is van nekik! Ugyhogy ne törődj vele ,hogy fikázzák a karbisakat,nyugottan vágj bele! Nekem is injektoros van! De sokmindent oda adnék+10paciért!
Oksi,ne vesszetek össze,konkrétan 98-as a gép és fekete(ez nem eredeti?),mivel piros-fekete rucim van már pár éve.Dobozt én is használtan gondoltam,akartam venni a régi gépre is anno,maradtak a táskák,az csak 16.000 Ft volt.Asszem a kérdés nektek a legjobb,van vmi XX-es összeröffenés?Mikor,merre?Én főként 2 emberrel mocizom,túrákra és találkozókra,ezért gondolkozom ebben a gépben.
joooooooooooooooo4

Pontosittok.MOTORÉLETKORÁTOL függ!
Milka!

Ne vidd már be a málnásba a kollégát!
A teljesítményadó a motor életkorától függ nem a gazdájától...
Nekem is karbis van,hibátlan! Fogy.:5.5-11-ig volt nekem...
Koffer ügyben passzolok. Ja a bordó is eredeti nem csak a kék..
Isten hozott a vakok és gyengénlátok között!

elösszöris4a karbis 1-lityivel többet eszik,mint az injektoros8kb 7-8 liter/100km)!De erössebbis (elméletileg),mivel nincs benne a katalizátor!Én azt mondanám in kább aíz injektorost vedd!Jo pár modositást hajtottak végre a karbison,mikor injektorra válltottak!
Én mentem már el 400-km felett egy tankal,igaz akkor 120-130-as volt az utazo(europai tura).
Gumibol én a Continental road-attacot használom,nekem bejött,jo ár jo élettartam.az elsö elmegy 20-ezer felett,a hátso is tudja a 12-14 ezret(pedig mindig kétszemély,és álltalában 150-es utazo).
Dobozt nemtudom,mert én már igy vettem!De szokták irni google a barátod!és körülnézhetsz motoros forumokonis!
A telljesitményadot teis kitudod számolni!mivel ez függ az életkortol,telljesitménytöl,stb.
Teljesitményadó nekem 22ezer. Dobozokat+tartót+ csak használtat érdemes! Különben 2kilo felett lesz az tuti! A gumit eszi az tuti és a fogy asztás+ ahogy irtad csuklófüggő!
Amugy 7-13liter! A lényeg hogy csak is az eredeti xx-et vedd!
Óvakodj az olcsó hamisitványoktól! Az árulkodó jelek:fekete,bordó,stb. Válaszd az eredetit! A kéket!
Sziasztok!Szeretném ha személyes tapasztalataitokkal segítenétek!Most szeretnék motort venni,tetszik is az XX.Amit kinéztem még karbis gép,az érdekelne kb mennyit megy el 1 tankkal?Tudom ez csukló függő,de mégis.Milyen gumit érdemes rátenni,ami bírja km-eket,de 2 emeberrel is ragad.Ill tudnátok-e hol lehet rá venni dobozrendszert(hátsó és oldalsók),és kb mennyiért?Mennyi rá most a teljesítményadó?Előre is köszi!Rizsu
csak az intenziven nem válogathatunk.....meg hogy ki éleszt ujra...
a többit én döntöm el.
Féltemis a bubolástol!
Kaptam,olvastam!

Én a mattot választanám!
A beteg nem válogat!

Beéri azzal,aki kéznél van!

Szép estét!
(pedig en is szoke vagyok)
mail.
ha már csoki család....akkor is tuti hogy inkább a szép milkánéra biztam volna magam..
Van, csak mire en hazaerek...
Lion meg nem tudom mit csinal, vagy hogy milyen oldalakon jar