Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak annyi,amennyit mentem egy sráccal(pár turát),és láttam milyen szar egy masina!aszthiszem ezzel elmondtam a véleményem!
Bövebben:Nagyon szar!Legalábbis arra,amire nekem kell egy vas!turázni nulla,mert rém gyenge(hacsaknem 110-el turázik valaki,és aztis csak sik tereopen).Pályára nulla,szintén azért mert nincs benne kraft!szerintem aki motorhot szokott,annak nagy csalodás!De nem kell csodállkozni,hisz két szaros hengerröl beszélünk(és azse "V",vagy valami okosság),csak simán fel,meg le!
Fék nulla,váz nnulla,futomü nulla,stb.
Mondjzk városi rohanga motornak jolehetne.Táv 2-5 kilométeren!
Köszi a felvilágosítást!
De ha nem is csinálnak semmit, csak átvizsgálják, akkor mi kerül majdnem 20 rugóba...?
Ennyi volt az ezres szervíz is, olajcserével.
Köszönöm Milka a választ , egy kis apróság még a teljesség kedvéért,vágott slikkel jár a srác, 2.3 es guminyomással. Én szintén D209 gp használok és az én motoromhoz is 2.9 a gyári guminyomás, de ennyire magas nyomásnál szinte közúton is állandóan csúszkál a mocc hátulja.Nekem a 2.3 bar jött be , pályán meg a 2.1, melyet minden elindulás előtt megmérek.
Milka.
Neked valami tapasztalat Gs 500-ró?
Jol irták a könyvben!

12000-nél olaj+szürök.24000-nél szelep elllenörzés.48000-nél gyettya csere!De a gyertya simán elmegy 60.000-ret is!Kilett probállva!
Igen!

Megszöntethetö!Felkell "huzni"!Pontosabban keményitteni a rugozást,majd hozzá állittani a csillapitást!De ha nemvahytok szakértök,akkor ezt bizzátok,olyanra aki már csinállt ilyet!
Egyébként még okozhatja puha,vagy kopott,öreg guma!
Az XX elég magas "báron" üzemel!Elöl-hátul 2.9 bár!Ezt ellenörizzétek legelösször!
Rossz hozzáállás!
Ne a száját kend el!
Tüntesd el! ! !
Ezt+ értsd ahogy akarod . . . .
Ha mi nem teszünk ellenük akkor ki? Majd azt mondod a 6 éves gyermekednek mikor sulis lesz, hogy ,,kerüld el őket+ ne üss vissza"
Vagy erőszakra biztatod és 16 évesen nevelőbe kerül?
Na melyik a frankó?! Nekünk kell (ene) megoldani a problémát! De pont az ilyen hozzáállás miatt lesz ez 20 év mulva is! Minden tiszteletem a tiéd de nekem ez a véleményem! A magyar ember csak jártatni tudja a száját! No meg sirni! Oszt ennyi! Ha olyan helyen nőttél volna fel mint én, sztem Te is más szemszögből látnád ezt a problémát! Szép napot!
Háááát. . . . . . . . . .. .
Nem nagyon szokott lehülni, mire tovább állok.
"Hanem teljesen természetesnek kellene lennie!"-------- de nem az!

"De üsd mindig a legnagyobbat........"-----------persze. ezt mifelénk taníják, nem gond. Viszont a tapasztalat szerint ha elkened a száját, rasszista, cigánygyülölő vagy, és megérdemled a törvény teljes szigorát!
http://www.youtube.com/watch?v...
Neked,mert Te állandóan mész...
Az első nagyszerviznél mindig van oil csere.
Amugy+6000km-ként vagy fél évente!
Undoritó. De sajna ez igy van!
Az összetartásrólm meg nem beszélni kell!
Hanem teljesen természetesnek kellene lennie!
A romák se összetartóbb állatfaj mint az,,ember" ,
csak ha tulerőben vannak! Akkor erősek! De üsd mindig a
legnagyobbat és mindjárt kiderül mennyire összetartóak. . . .
Én nem akartam beleszólni, mert nagyon nem értek hozzá, de Én is szezon elején lecserélem oszt jóvan!
Szerény véleményem szerint 10000 km vagy 1 év...
Azé lenne mit tanulnunk tőlük! Ha a magyarok, úgy összetartanának mint ők, már nem nagyon lenne cigánykérdés! Függetlenül attól, hogy odafönt csak egy szavazópolgárnak számít, akit védeni kell.

Undorító ami itt megy!
De nem is ezt akartam.

Azt szerettem volna megkérdezni, hogy az XX-ben hány km-enként kell olajat cserélni?
Csak azért, mert az enyém most megy 6 ezres szervízre, és a műszaki könyvében az van, hogy csak 12 ezernél van csere, amin én kicsit csodálkozom. Ez így van, vagy csak a könyvben írták rosszul?

Legyetek jók!
Szép jó napot Mindenkinek!

Én ezt a levelet már régebben olvastam, és ott volt hozzá válasz is:

Egy magyar véleménye:
És még azt mondják, hogy a MAGYAROK a RASSZISTÁK ! Én meg azt üzenném ennek a diplomás romának (ha egyáltalán ő írta, mert elég kevesen vannak ám), hogy eljön még az az idő, mikor a romák és a magyarok egymást gyilkolják. Hála neki, a kedves levélírónak! EZT AKAROD? Ha ez a levél körbejárja az országot, nem tudom, mi lesz itt. Ha mindenki úgy reagál rá mint én. Ugyanis hihetetlenül felháborított. Rengeteg támogatást kaptok, DE MINEK? Szülitek a rengeteg gyereket rakásra, aztán magukra hagyjátok, bűnözők lesznek, és műveletlenek. EZ A NAGY CSALÁDSZERETET? Szerencsétlen magyar meg nem mer két gyereknél többet vállalni, mert nem bír többet TISZTESSÉGESEN FELNEVELNI! És ők lesznek a jövő nemzedéke. Kérdem én, ha nem marad az országban dolgozó magyar ember, ki fog titeket eltartani cigányok? Ki osztja majd a segélyt, ha nem lesz miből, mert nem lesz ember, aki dolgozzon? De hát majd kitalálnak valami okosat a diplomás cigányok. Majd segít az UNIÓ... És még valami: Igen, tűnnek el népek. Ez mindig így volt és így is lesz. De mi már több mint 1000 éve létezünk, Isten segítségével. A magyar nép nem fog eltűnni. Túléltük a besenyőket. Túléltük a tatárokat. Túléltük a törököket. Túléltük a Habsburgokat. Túléltünk két világháborút, Trianont, a szocializmust. A cigányokat is TÚL FOGJUK ÉLNI. Honnan tudom ezt ilyen biztosan? Tudom. MERT ISTEN VELÜNK VAN! NEM hagyott el minket, bár sokan ezt mondják. Hamarosan történni fog valami, ami megváltoztatja a kedves diplomás roma által felvázolt jövőt. Nem háborúra gondolok. Dehogy. Egyszerűen csak Isten megsegít valahogy. Mint mindig, a történelem során. A diplomás romának sok sikert kívánok a tanulmányaihoz, amit a magyar állam finanszíroz neki. És kérem, hogy gondolkozzon el magán, amíg nem késő.
Senkinek nem lenne jó, ha háború lenne. Az intelligens emberek nem népirtással oldják meg a gondokat. Ugye?
TOVÁBBÍTSD EZT MINDENKINEK, AKINEK TUDOD
, ,
HeLLo Kedves kollega!Ha megtalálom a cimét a weboldalnak majd elküldöm smsben..... Addig is Áldás, Békesség!
Sziasztok srácok!
Van köztetek olyan akinek van tapasztalata Suzuki Gs 500-ról?
Kezelhetőség, fékek, futómű, fogyasztás, stb,stb....
Szédülök az XX-en, gondoltam váltok!
De komolyan, megköszönném, ha segítenétek!
Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni tőletek , egy barátomnak XX-e van 2006 os , kanyarokra fokozott tempónál a hátulja "pumpál" az úton. Állítható rajta a rugó előfeszítés , ill. a csillapítás. Érdemes -e állítgatni a testsúlyához ( 65KG) , megszüntethető -e a feltett probléma? Válaszotokat előre is köszönöm.
Itt is...
Van előnye is,lehet autóval csapatni...

5-10 centi hó lett csak úgy reggelre!
Sziasztok!

Holnap megyek a boatshowra kiállítani, ha van kedvetek kinézni akkor ingyenes jegyet itt tudtok kérni.

Kell hozzá nyomtató, egy vonalkódot fogsz kapni levélben, amivel beengednek!

Múlt évezredből ránk maradt weboldalunkon a "köss ki nálunk" plakátra kattintva tudtok regisztrálni.

http://www.yamahakaposvar.hu/

Kész
ülj ATIX :)
tisztelet.
white power.(természetesen a telómárka értendő!)