Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, Minapokban lettem CBR1100XX-es gazda, egy kicsit renbe rakom a gépet. Sajnos a fékbetéteknél jól beforgattak, vettem Lucas betéteket MCB704, és hátra MCB705LF-et, a szerelő szerint nem jók (sőt naon rossznak tartja), de mindenki más dicsérte. A szerelő aki végül is, most szerel nekem elsőnek a gyárit mondja, de az jóval drágább. Ha tényleg kaki a Lucas, akkor nem sajnálom a gyárira a pénzt (főleg nem a fékről), megveszem rá,de ha nem rosszak akkor miért adjak ki dupla annyit. Vélemények a Lucasról? Aki használta inkább az írjon, mert az a legbiztosabb forrás.

Köszi
levytee
Én a cimétis tudom!

Némi-nemü ellenszolgáltatásért megtudhato!

Némi-nemü=sok nulla legyen az elsö szám után!
Parancs értettem!

Lofej kiküldve!
Hali Mindenki !

Akkor ajánlom figyelmedbe a telefonszámomat !Adatlapon elméletileg szintén megtalálható.
Halihó!
Újjabb kihívás,nincs msn címem !Na majd csinálok valamit,hogy legyen. Egyébként gyöngyvásznas hoky
korim van hátha közelebb visz a dologhoz!Na pá !J
Jó éjt mindenkinek, szép álmokat
j oéjt mindenkinek.
ez a tipikus 50-50=90 esete.
a jó és a rossz lehetőségre 50-50 százalék esélyyed van akkor 90 százalék hogy a számodra rosszabbat fogod választani.
de tényleg együttérzek veletek...én is épitkeztem annó.
Nem kell reszvet, csak ha valaki lelone Murphy-t megkoszonnem
tecsaktecsak nnnnneeenyugtatgassssssáááááá.
úúúúúúygúú
úzomagázt mintazállat.......mmmmmmeg ujgatyááááámisvan.az +5 ló.
úúúúúgyhogy vigyázzzááááá.
széééépnapot mindenkinek.
részvétünk tetőügyben......tényleg.
Nem hiszem, csak nem lesz meg nagy hideg, vagyis remelem
De ha megis johettek korizni, majd csinalok a fazosaknak forralt bort
Egy honap?

addigra az uszoda átmegy hokipályává!Bár ha belegondolok,azse rossz!
Ha tavasszal, vagy nyaron allsz neki ugyanugy benne van a pakliban, hogy esni fog az eso. Amugy meg a mi hibank, mert keson kezdtuk el intezni az engedelyt De ha minden jol megy egy honap es teto alatt lesz
Nem irigyellek titeket!

De mért most álltatok neki!Tudni lehet hogy ilyenkor már esös napok várhatok!
Tegnap este fel 10kor rohantunk fel letakarni a tetot, de ugyebar az eloszoba felett nincs mar teljesen teto, igy az beazott...
Ma meg lion felment a tetore,hogy majd leengedi a vizet a foliarol, na most ez olyan jol sikerult, hogy mind az eloszobaban landolt
komolyan?
Sziasztok!

Irigyelhetsz is, nekunk legalabb van sajat medencenk bent a hazban
Hát ha esik az eső akkor ja...
Én ugy irigylem Lionékat a tetö átrakás miatt!

Ti is?
nekemis elkezdett rezegni a léc!

Szombaton dolgozom 08.00-ra kell mennem.Azis igaz hogy egy orás mutatvány az egész,de este 8.00-ra vissza kell huzzam a seggem,hogy visszapakoljak!Szoval még nemtudom!
Meg azért tegyük halkan hozzá!

esélyedse lenne egy busával!
Lopom!

Nemtudom!Álltalában többmindennel eggyütt veszem,igy a francse tudja az árát!
De én igen!

Csak másnap!
Pálinkás joe reggelt szíp émberek!
Csokibácsi te mennyiért szerzed a légszűrődet? (csak kíváncsiságból)