Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ááááá, ha előfordulna a lent nevezett eset, mármint, hogy együtt gurulnánk, én sokkal lassabb lennék... Tehát én lennék a sor végén
Fekete listás vagyok
Ha már a motorom nem fekete
naggggggyon
okok állok elébe
Hogy én már mennyire úúúúúúúúúúúúútálak!
Jóóóóóóóóóóóól van!
Majd szombaton lesz nemulass!
... , hogy szépítgesd az esztergád
... pedig már nem egyet vettél
Nincs vita
ÉN
Igen.. ezért mondom, hogy "Sose öregedjetek meg"
Ez is jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó4
https://www.facebook.com/phot
o...
Ez már tényleg vicc!
Naná hogy Oroszok!
http://auto.indavideo.hu/video...
a kormánycsapágy vadi uj . ki lett cserélve. viszont sztenderen megforgattam a kereket. volt egy szakasz ahol gyanúsan szarul állt mintha egy negatív betüremkedés lett volna vagy mi meg lett ütve erősen na majd. tényleg köszi mindenkinek aki vergődött vele .
Doboz csak jól megpakolva jelenthet gondod,legalábbis XX-nél!
Nem azért de ez egy XX-es topic!
De szerintem a lapos gumi lehet az egyik ok,a sok közül!
Én azzal kezdeném!
Azután lehet szálszakadás,kormánycsapágy,és még sorolhatnám!
Te is kapol ám!
Egyébként ma 03.45-kor ébredtem!
A szart!
Esztergát keresett este 11-ig!
hallom!
mesz és mosön ! köszi a válaszokat ! van rajta doboz igen! le fogom kapni. illetve lapos volt agumija elöl még kérdeztem is az eladót. 1,2 bar volt benne. felfujta de utána már nem volt időm kiprobálni sajna bezárt a bolt. ez egy ujszerű járgány 3800 km rel. azért is csodálkoztam. megvettem de azota még nem jutottam haza kipróbálni. én is a gumira gyanakodtam mert pár km / h val kanyarodtam a parkoloban és akkor is bénán imolygott az eleje lassu fordulásnál. de a dobozra sose gondoltam volna. hosszu ez agép mint egy long terrier. kicsik a kerekei. tényleg köszi aválaszokat megnyugodtam .
Nekem a kormány szitálás már több tipusnál is jelentkezett. 90%-ban mindig a gumi volt a hibás. Ez egy ötlet a részemről.
Mekkora vita lesz, ha egyszer közösen elmegyünk gurulni, ki menjen hátul!
Mindig hátul megyünk Fefével
Így néha haladni is kell