Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most már diktálni is tudod
Hátsó doboz van rajta?
Ha van akkor vedd le és úgy próbáld ki!Sokan jártak így.Ha nincs doboz és akkor is szitál akkor kormánycsapágy,kerékcentír,stb.
Én kérek elnézést...
üdv. honda sw-t 600 2012 es modell. . beszitál az eleje. segit azon a kormánysúly ? van rajta valamekkora de lehet e fokozni? a szitálást úgy értem hogy bizonyos sebességnél ki akarja venni a kormányt a kezemből. ha elengedném baj is lenne. állitolag a kereke nem üt. betegsége vagy gyútsam fel mert sose növi ki?

De 4:30 már itt lesz!
Kv-val!
Mér=Már
Mér bezárta a tyúkokat, úgyhogy lefeküdt aludni
Jajj, neeeee
Bakker, hogy mik vannak?

Az miért jó?

Még meghallja!
Általában a csoport eleje megy egy tempót, de a vége keményebben motorozik, hogy terelje a többit, vagy nagyon lemarad
bocs, hogy kinevetlek
Tényleg? Nálunk mindig a gyorsak mennek elől...
Na ez az
Nekem is tetszik, főleg, hogy megmaradt a hangzás
Nekem nem kell, hogy üvöltsön
Naked motorral? Csak nagypapásan a többiek mögött... Ott kullogok...
Miért Milka tudja
Én is hátul szoktam menni csapatban. De Wityának igaza van, a gyorsabbak mennek hátul! Milka csak azért megy elöl, mert ő tudja az utat!
Félreértések elkerülése végett, én így vettem. Teljesen "gyárinak" tűnik a rövidített is, gyönyörű munka. A hegesztés is gyári kinézetű. Tudomásom szerint Debrecenben készült.

Minden benne maradt, csak az üres részekből csaptak le, így minimálisan lett "morcosabb" a hangja, menet közben nem is hallható. Igazából csak optikai változtatás szerintem, de nekem tetszik.

Hátul kell a leggyorsabban menni
Milyen lett a rövidített ? Hangja ?
Melyik oldalról rövidítettétek ?
Csak próbálom tartani a tempót
Rövidített gyári, E jelzés benne

Azért van egy pár original is
A kipufogódob gyári, vagy Te rövidítetted ?