Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked saját magaddal vannak komoly problémáid,nem velem,és nem a fotókkal...A képeket eltávolítottam.Áldott Karácsonyt kívánok.
Nagyon vicces vagy, de nem lett volna baj, ha elkéred a fotókat. Persze lehet, hogy Smidt Pali-bácsinak hívnak, akkor persze érthető. Nem akarlak piszkálni vele, de nekem van egy rossz szokásom, hogy csak a saját dolgaimat használom, nem nyúlom le a másét. Még a diplomamunkáimat is magam állítottam elő, amikor kellett. Kissé megváltozott a világ, majd én is felveszem a fordulatot. Bár én már nem fogok tudni rendesen megtanulni lopni, de majd igyekszem.
Melletted álltam Perast fölött..még intettem is,de nem figyeltél...
Gratulálok a túrádhoz ! Valóban érett lettél egy Szardíniához.Itt Budaörsön lakik egy GSR-es srác aki rendszeresen járja a szigetet.Van is galéria feltöltve de nem tudom a nevét.Vele érdemes lenne egyeztetned,mert szinte hazajáró túrázó.
Szia! Megnéztem a blogodat. Amúgy tetszik a túraterved, de vagy mellettem álltál Perast fölött és azonos programot használunk, vagy (pofátlanul) elfelejtetted elkérni az általam készített fotót, amivel promotálod.
Olvastam a blogodat!
Üdv itt!
2009-ben megcsináltam egy felejthetetlen túrát Montenegróban. Dokumentáltam a galériában "Fotógalériák" címen.
3 GoldWing, 1 PanEuropien, 1 Varadero, 1 Transalp, 1 XX és egy kakukk tojás BMW!
Belgrád, Bijelo Polje, Zabljak, Kotor (Durmitor hegység, Lovcsen N.P.), Budva, Ulcinj, Albánia, Shkoderi tó, Herceg Novi, Dubrovnik, Mostar, Sukosan, Zagrab, Nagykanizsa...
Több túrázónak is hasonló a véleménye.Eddig Korzika az űber,de ki tudja, a túra után lehet második helyre szorul.
Nem baj!
Lehet a végén Kanada lesz!
Addig röhögtem a Sardinián, hogy én is azt írtam... Tudom, persze Korzika.
Tudom,csak ugrattalak!
Budapestről Vác felé is lehet menni Pécs érintésével!
Sokunknak az a legkevesebb,de évente 1-2 hét bele kell hogy férjen. Látszólag megyünk csak egyfelé, mert Te nyugatra, én délre. Sardinia is biztosan nagyon szép, de idén Sicilia és még talán Capri, de oda csak gyalog lehet bemenni.
A kedvel nálam nincs gond,az idő az a gond!
Akkor vagy te kerülsz,vagy én!
Nagyon szép! A Durdevicai híd valóban egy legenda. Montenegro gyönyörű. Idén harmadszor jártam arra, de most volt a legjobb. 4300 km-re sikerült a túra és életre szóló élmény volt. Mindenkinek ajánlom, ilyen lehet a motoros-menyország. Pár kép kedvcsinálónak:
Köszi, én Montenegro felé megyek, mert előtte ott vagyunk egy hetet. Arra a legrövidebb. (és legszebb)
Szép,és érdekes!
Talán egyszer oda is eljutok!
Szardínia?
Én olyat csak konzervbe ismerek,de úgy olajosat,és paradicsomosat is!
Egyébként én azért neveztem be,mert erre még nem voltam,és már unom Ausztria-Szlovénia,Svájc,Olasz útvonalakat!
Szeretek új helyeket felfedezni! Szardínia? ( A szigetre gondoltam)
Gyere!
Te úgy is tudod miről beszélek!
Igen,én nekem is jól esett,mikor ráakadtam!
Sose tagadtam,hiába van most Hondám,a szívem mélyén "hangvillás"vagyok!
Akkor egy darabon mehetünk együtt!
Tényleg jó!
Szia! Jó volt látni a régi képeidet. Egy kicsit én is megtúrtam az archívumot és úgy látszik, abban az időben is mindketten a kor legjobbját kerestük. Én is FZR-t nyüstöltem, csak kicsit nagyobbat, nem is egyet... Még ma is nagyon szépnek tartom őket, de lehet, hogy csak azért, mert akkor mi is sokkal fiatalabbak voltunk.
A nyári túrához előre gratulálok, mi Sziciliába készülünk.
Figyusz!
Ennyi férjen már bele!