Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van, a 130.L. feletti kel nekünk,,,, 530 ZV M2.....30-38-ezerbe mennek,,,, A lánc kerékre nem emlékszem már mi pénz volt,,,de 60-ezer körül beszélgettek,,,,,Autó boltos haver tudta meghozni - 45% kedvezménybe,,,,így állt meg 27-30-ezerbe a szett,,,,,,
Jaja,így van,,,nézelődni kel mert vannak ár eltérések,,,,, Éppen rá néztem az árakra,,,a neten a lánc 30-38-ezerbe mennek,,,,a lánckerék passz,,,,De én anno 50-60-ezreket beszéltek a szettre,,,,Egy ismerős tudta meghozni jó kis kedvezménnyel,,,De amit te találtál árat az szerintem korrekt,,,,
Az árnál vigyázzatok van olcsóbb de az csak 130le-ig a következő
lépcső a 200le-ig ,én ezt vettem.
Én tavasszal cseréltem lánc did arany36e jt lánckerék e-4400ft
h-7200ft-volt
Nincs valakinek elfekvőben xx ülése?
Én is D.I.D. et nézek csak és JT lánkerékkel.

De az egész jelenleg 32 ezer lenne, mondjuk én magam cserélem, mert amit magad megtehetsz......főleg, mert volt már problémám Honda szervizben.

Milkával is beszéltem már és úgy fest ez az 530ZVM2 a befutó. Persze szeretném megkeresni a legolcsóbbat a minőség rovása nélkül.
Szia!Én Tavaly szeptemberbe cseréltettem le. Honda Takobernél. Mondjuk ők csak cserélték,nem tőlük vettem a szettet,,,Úgy emlékszem 6-ezer volt a csere. Nekem D.I.D Lánc van fent. Olyat kel nézni amire azt írja 130 L. felett.....530 ZV M2.... Ezek 30-38 ezerbe mennek... Lánckerék pedig JT van nekem rajta,,,,,Első hátsó volt 22-25-ezer,,,Szóval kb 50-60 pénz a szett,,,,,,Nekem erre a márkára sokan esküdtek,dicsérték,,,még a Honda Takober is,,,pedig nem tőle vettem,,,,Utána kel érdeklődni mi az amivel érdemes foglalkozni,mert csúnya dolgot tud művelni,,,,
Szép jó napot.

Srácok. Találtam 32 ezer Ft ért 530ZVM2 láncszettet. Szerintem jó ár, de az árajánlat 3 hétig él addig pedig keresek olcsóbban. Ha valaki tud esetleg akkor szóljon, vagy hogy hol lehetne érdeklődni.

Kösz
Ok, majd terjesztem az infót! :)
oksa!
Egyébként van XX is eladó!
Tyűha, ez tényleg gyors, mint egy XX ;)

Én köszönöm, majd jelentkezem ha a nagyfalu felé járok.

Üdv
PaZso
Pazso!
Meg is érkezett!
Köszönöm!
Nincs rajta semmi sérülés!
Ára:13.000Ft
Az apróba kép is van róla!
Szia Milka!

Ezen a jobb oldali gyárin van valami sérülés?
Mennyit kérnél érte?

Üdv
PaZso
Ok.Köszi a választ,,,,Gondoltam hogy 180/55...az is van rajta,,,,de sajna el van kopva,venni kel,,,és valaki okoskodni kezdett hogy 190/50-es gumi a gyári méret,,,,Na gondoltam jövök ide hozzátok okosodni :-)
khm....(hülye billentyüzet.)
szóval..
180/55.....
180/15/..
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani mi a PONTOS gumiabroncs mérete az xx-nek! ( Hátsó gumiméret ) 180? 190 ? /50 ? /55?...
Köszi.
Egyszerűbb mosni.

Naominak is, de ott problémásabb lenne a vissza rakás.
vagy a barbit azért mondtad merthogy annak is ki lehet szedni kezét-lábát?
ha a barbit becseréljük naomi campbellre akkor találóbb!(már csak az árnyalat miatt!)
Csini lesz mint egy barbi és rettenetes mint egy Mel Gibson a rettenthetetlenben.
persze!
de már rájöttem hogy félreértettem a cimbiket amikor azt mondták hogy: célszerű ősszel darabokra szedni a mocit.........
tiszta is lesz meg rettenetes is!
most épp a rettenet részével ügyködöm....