Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lassan be kell szereznem egy gázolajos égetőt, hogy komplett rendszere legyen.
Az udvaron, azt hittem jó idő van, de most hogy szóltál gyoran be futok. A vízhűtésen filózok, mert olcsó lenne.

Nyalunk egyet jah, plekót az le tudom törölni, autót is tudok kerülni körbe körbe, no para.

Tádámmm...nyalunk egy fagyit..... (általam ismert zene szöveg amit nem ismerek annyira jól azért)
Különben is most olvastam valahol, hogy komplett központi fűtés van a mocidban! Áááárulóóóó! (Nem ám, csak irigy vagyok!)
Talán fagyi sem lenne...
Ilyen szélben nem sülünk meg legalább ha megállunk fagyizni egyet (Talán sorba sem kell állni érte )
Hol netezel? Kinn az udvaron? Menj ám be gyorsan! Qrva rossz idő van! Még a végén vízhűtéses lesz a proci!
Gyere csapatunk egyet! Nem kell most sok autóst kerülgetni, meg nem lesz bogaras a plekónk!
Meg nyalunk valahol egyet!
Számítógépet. A vas biztonságban van.

Hát na jó ha már ennyire akarod, hogy menjek.....
Max néha mutogatják magukat a csajok holmi Transit-okból, de azon kívül aztán semmi!
Milyen gépet?
Maradj ott nyugodtan! Nincs itt semmi érdekes!
Nyugi rossz, most verte le a gépet a szél.
Attól független megyek felétek jó időt keresni.
Ha ott nem rossz, akkor gyere el felénk!
Ja nem, rossz az idő.
Hahaha!
Édesem! ezért itthon én meg leverem a derekadat. Na de majd ellátom a bajodat

Orr tör(l)és és borogatás

vagy mááás
Nem csoda, Ha(!) az ő motorjára vetkőznének, akkor már hallottunk volna róla, de hát XX-nél történt ilyen is
Elég gyenge nem? Csak mint a motorja!
Próbálkozik a kiccccsssávóóóóó....
Mi van? Vicceskedünk?!
Hja...vakok között a félszemű a király...
Urak!

Tud valaki segíteni DPI-s tarifacsomag ügyében? Ha igen,dobjon már egy mailt legyen oly kedves!
Jocinak küldöm és mindenkinek aki szereti!Ja felhívnám a refrénre a figyelmet!
http://www.youtube.com/watch?v...