Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali

A látszat csal, ez egy gyenge CBR1000RR klón,öregembereknek átépítve .
Holnap a nem létező problémákat megvitathatjuk:)

Üdv
Gábor
Remélem nincs harag!
Csak láttam a motorodat, és hát tudod: előitéletek!
Hali "hondás" testvírem!

Azért váltam meg az xx-emtől mert 200 felett állandóan szédültem:)
Csupasz testű ( talán csiga?) motorommal 130 felett már nem közlekedek koromra való tekintettel

Üdv
Gábor

Veled nem megyek! Nem tudnám tartani a tempód!
Holnap csak délután 4 után érek rá! Nem tudom milyen idő lesz, esetleg egy Füred-Zánka-Tapolca-Veszprém kanyar belefér(het)!
Persze ha tudsz olyan lassan menni mint én!
Veled nem megyek! Nem tudnám tartani a tempód!
Holnap csak délután 4 után érek rá! Nem tudom milyen idő lesz, esetleg egy Füred-Zánka-Tapolca-Veszprém kanyar belefér(het)!
Persze ha tudsz olyan lassan menni mint én!
Hali

Holnap 10 -től 13-ig szabad vagyok,csak hogy ne motorozz egyedül

Üdv
Gábor
Semmi gond! Legközelebb előbb kezdünk egyeztetni!
Az már 20 éve volt.

De persze én is így vagyok sok termékkel, ha egyszer nem vált be akkor nem megyek vissza rá.
De ha nekem megint lesz lehetőségem AVON-t venni akkor tuti fogok.
Ma én is motoroltam kemény 50km-t...
Elvittem a paripát doktor bácsihoz,hogy össze hangolja a rendszerrel...
Még a 90-es években használtam Avon gumit akkor itthon nem nagyon volt, de azok nagyon csúsztak minden körülmények között!
Az AVONT-t akkor csak javasolni tudom. Van neki olyan, hogy valami utánna ST az a túrásabb és még tapadni is jól tapad.
Gondolkozom gumicserén bár még jócskán van rajta minta!
Valami túrásabbra gondoltam aminek nem ennyire hegyes a profilja!
Nem az én motorommal volt. Azért írtam, hogy ez nekem volt.

Most Pilot Power elől és AVON AZ46 hátul.
Ne haragudj, el kellett intéznem itthon előtte valamit és nem értünk volna be :(
Ha legközelebb motorral leszünk itthon, azért gurulhatunk még együtt?!
Szerintem ez nem lehet mert zsír újonnan vettem a gépet 2 éve és nem padkáztam nem buktam vele!Lehet csak az uthibák vezették meg!
Neked milyen gumád van rajta ?
Te keresel oldaldobozt vagy konzolt ugye?

xxsanyi eladja itt a link:

link
Mikor nekem kevés volt a nyomás, akkor csúsztam és olyan pattogó érzés volt elől.

Olyan szitálást akkor éreztem mikor egy olyan motorral mentem aminél rosszul állították be az első villa egyik szárát. Persze a srác nem vette észre és neki már a gumi félre kopott és lehet csak a rosszul kopott gumi volt, de akkor éreztem és szerelés és gumi csere után nem volt semmi baja.
Hali!

Végre én is gurultam a géppel!
Picit beszitált egy-két kanyarban.Tipp mitől lehet?
Guminyomás?Lassan vagy gyorsan mentem bele a kanyarba?Pirelli supercorsaIII. van fent!
Hát nekem is végre lett egy gurulás, de lehet jobban fájt mint élveztem. Ja nem, jobban élveztem.

Sikerült mennem egy olyan helyen, hogy cangázó apókák előzgetése volt a legsűrűbb tevékenység a kátyúk után.

De eme ihlető szép kihalt lepukkant tájon várt rám 6 rendőr bácsi. Majd cselekkel próbáltál elvenni a forgalmim. Szerencsére volt köztük egy motoros érzelmű is, így fenyítéssel megúsztam.

A tettes egy első gumi volt, ami nem is volt elkopva, volt még vagy 1 de 0,5 mm biztos benne.

A zokni persze ráragadt a lábamra.
A nyálas jobban tetszett, mint a hörgős!
na jó....ez ugyis tul nyálas lett volna...
inkább ezzel:
http://www.youtube.com/watch?v...
ezzel kivánok kellemes húsvétot.
http://www.youtube.com/watch#!v=C6MOKXm8x50&a=cnqIXrTLIt8&
playnext_from=ML
A mai termés: 130 km a Bakonyban! Gyönyörű környék!
szép napot és kellemes húsvétot mindnyájatoknak!
Kéz csók!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Én most indulok, 11.45-ig ott várok!