Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bogyó... lehet érdekelni fognak a gumik, amik a szomszédodnál vannak .
Aztán elmartad miután hazaértetek?
Hahó..
Csokkancs még most is alszik, minnyá rakok fel képeket.
Jó'vanna, bárkivel előfordulhat .
Ezek szerint nem tapétázta ki az Audit ...
Nem ismerem, de már láttam párszor a városban...
Nem nehéz felismerni .
A csokító nem böfizett,hanem csak színeset ásított!
Holnap motoros kirándulás.
Gyülekezés:
12.30-13.00 Győr, Praktiker Agip kút.
Cél: Duna-kanyar, Szentendre.
Hazaértünk bakker.
:)
A csoki bebaszott, a Bojhoséknál böfizett, mostz itt alszik, képek, később.
Én is bebaszcsiztam, majd holnap üzenek.
Csá.-
én megyek
muszáj, pontos "j", Marcsika.
Sziasztok!
Ismeri valaki az (asszem) UHG-095 frsz. Honda CBR900 tricolor színű motort hajtó, Jorge Lorenzo testtartású (értsd karót nyelt, nyújtott hátú, még kanyarban is ) srácot?
Ha igen, akkor adja át neki, hogy nem kéne behajtani elém (sőt semmilyen autó elé sem ) a körforgalomba, elsőbbséget nem megadva.Mert valszeg ő lepődne meg legjobban, ha egy olyan autó lökné fel, amire ki van ragasztva a "figyelek rájuk" matrica.
Úgyis azonnal elengedtem volna, amikor kijöttünk a körforgalomból, így meg állóra kellett fékeznem...
Na ezért is kell elmenni vezetéstechnikai oktatásra.... , ahova senki nem gyön, mer bakfitty... Na mindegy, mi azért holnap reggel elmegyünk "tanulni" a tesómmal.
Üdv Mindenkinek és jó 7végét!
majden olyan szír mint az enyém..kolbászzsír..
Megjöttem :) nem mintha hiányolnátok
egy ujabb csodaszép kawára leltem rá muszály ezt veletek is megosztanom
nekem egy srác a Morzsi szólt h szoljak körbe én megtettem de én sajna nem tudok menni én ezt az infot kaptam amit irtam ugyhogy beszéljétek meg ti akik mennek!
Akkor valaki valakivel egyeztessen valamit, mert ugye a Bogyó féle verzió, hogy fél egykor MOL, aztán Zámoly, a Kawarina verzió meg a fél egykor jelmez, öltöz, vonul.
Akkor melyik verzió él?
Pókerzani kik jönnek?
Évi, Norbi, (ők szóltak) HMM páros jön, mi megyünk, remélem más is jön.
Sziasztok.
Én is ezt írtam ki egyik nap többször is......:

F E L H Í V Á S ! ! !

Jövő szombaton június 5.-én GYŐRZÁMOLYON gyermeknapi parádé motorosokkal, gyermekmotoroztatás, családi programok, valamilyen pöri, meg ilyenek.
Minnél többen kéne menni, találkozás a galántai úti MOL kúton 12:15-12:30 között. jövő szombaton.
Utána aki akar könnyed gurulás Lipót felé.
Már páran biztosan lesznek, nekem is egy jó ismerősöm szólt, hogy menjünk!
Kérlek igazolja vissza, aki tud jönni, a létszám miatt.
Mocilaci, ha tudsz, segíthetnél a szervezésben, te jó vagy abban!

Megkérdeztem az Évit, NINCS belépő, olyan mint egy falunap, csak ugye sok-sok gyerkőccel.
Aki igazán tökös, vannak jelmezek, fel is veheti, a kis lurkók örülnének neki.

Tehát minél többen menjünk!
Halihó!
A tegnapi nap folyamán kaptunk egy megkeresést (kérést) a Győrzámolyi Iskolától. Kérésük a következő:
Június 5.-én szombaton gyermeknap kerül megrendezésre Győrzámolyon.Ennek keretében szeretnének
tartani a gyermekeknek egy jelmezes motoros felvonulást,és ehhez kérnék a segítségünket. A jelmezeket ők adják (mindenféle mesefigurától az apácáig).Kb 35 jelmezt tudnak biztosítani,tehát ennek megfelelően legalább ennyi motorosra lenne szükség. 5.én szombaton fél 1-kor lenne az "átöltözés"a zámolyi iskolában,és 1 órakor kezdődne a felvonulás. Utána megvendégelnék egy ebéddel a résztvevőket.Ebből adódóan egy fontos dolog:
akinek van kedve jönni,kérem HÉTFŐ REGGELIG jelezze,mert le kellene adnunk,hogy személyre legyen kaja.
Akár itt iwiwen visszaválaszoltok,akár a honlapon jelzitek,elkülditek e-mail címemre,felhívtok teljesen mindegy,csak jelezzétek légyszi.
Várom a jelzéseket!
Jééé, a 999-dik oldalnál tartunk...
Utána kiírja az 1000-et, vagy nullázza a számlálót?
Szerintem nullázza.
Lehet fogadni...
Holnap (szombat) 12.30-13.00 találkozunk a Praktiker Agipnál.
Gurulunk valamerre.
hát nekem a jövőhét nem jó, mert még vizsgázom!
De utána már ráérek!
holnap?
de tényleg,jövő héten egy délután akár?
és mindenképp motoros ruhában,csak úgy biztonságos
lehetne csinálni ilyen guglis naptárat,ahol mindenki bejelöli hogy melyik időpontok jók neki,és ahol a legtöbben ráérnek oda lefoglaljuk a pályát