Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd azt még megbeszéljük
Nincsmit!
köszi,lezsíroztam
Na!
Itt a száma: 06202656579, Horváth Zoltán
Hívd föl, beszéld meg vele. Azt mondta ma 5-ig ráér.
majdnem.de gond nélkül be tudok menni.
Esetleg. Mindjárt megpróbálok beszélni vele. Győrben vagy?
inkább személyes.
mert tudsz valami segítséget?
Telefonon megoldható a probléma? Vagy személyesen akarnál beszélni vele?
Mondtam én hogy nem vagyok tápos csirke :) Panaszra meg nincs okom :)
oké,várom
tök hüyle vagyok, most jutott eszembe, hogy van egy ismerősöm, aki matek szakos, most diplomázik, ő tuti vágja.

megkérdezem, hogy kiadhatom e az adatait, aztán majd jelzek

viszont most mennem kell. majd délután/este jelentkezem
nagyon indiszkrét vagy
pdf-et nem tudok beszúrni,szóval gugli
"Egy mindenütt folytonos, sehol sem differenciálható függvény"
1. találat elvileg az a pdf.ehhez van kérdésem.
Az a baj nagyon szorít az idő.
akkor inkább matektanár számát kérjem el?
amúgy milyen jellegű a probléma, ha lehetek indiszkrét
az auótútn 110km/h-t kihagytad
vagy az már nem él
át kéne néznem a kreszt
nem tudom hogy a szifes hirdetők megbirkóznának-e a feladattal,nem egy sima parciális integrálásról lenne szó...
persze én örülnék a legjobban,ha volna olyan aki vállalja az esetemet.
azért köszönöm előre is
szifen szoktak kint lenni hirdetések, ha gondolod holnap úgyis megyek vizsgázni, összeszedek egy-két kontaktot.
magamat nem ajánlanám, mert se türelmem, se tehetségem nincs az okításhoz
átvertek a bótba' a tejföl árával,és az ügy revíziójához keresek szakértőt
tudom hogy menthetetlen vagyok,de ha sikerül megértenem valamit,lesz motorom,ha nem akkor egy kötőjel két évig anélkül maradok.az összefüggés nem nyilvánvaló a kettő között,de így van.
motor nélkül pedig szar az élet
na ez volt egy kis adalék,hogy bombázzatok telszámokkal,msn-nel skype,emil címmel,lakcímmel,műholdképpel,a lényeg hogy kisujjába legyen az egyetemi-szintű matek.
Neked kell? Mert akkor felesleges!
ACHTUNG,ACHTUNG!
aki tud KOMOLY matektanárt szóljon.mindegy hogy hol,mindegy hogy mennyiért.ma vagy holnap.fontos.
nem,ez így nem jó.NAGYON FONTOS.
Nem kell eljönni,az én fejembe is van egy!
Namajdjól elmegyek a házatok előtt aztán amikor beszippantotta a házatokat az örvény, passoghatsz...
Neked nem a motor mögött van a fekete lyuk,hanem a fejedben! Ja,és ehhez nem is kell menned csilliárdal!
Azé, mert kis hazánkban a legnagyobb sebesség, amivel közlekedni szabad, az 130 Km/h, autópályán.
Lakott területen kívül 90 km/h, lakott területen belül pedig 50 km/h.

Amúgy valszeg Marcsika arra értette, hogy a motor órája valóban kirajzolta a 290-et....az ideális esetben egy jó 250 körül lehet....és akkor még enyhén számoltam...tudom, hogy csalódást keltő, de 15-20%-al biztosan többet mutatnak az órák....evvan

Amúgy nagyon szép motor!
Bár sztem valami kínai utánzat lehet, hisz eddig itt azt lehetett csak hallani, hogy a kawamaki az zőőőőőd.....ez meg ugye kék...
látszik hogy félig pályaszökevény,eléggé kényszermegoldásnak tűnik a rendszámtáblatartó
a kenyérnek megvan a hely,még a tejeskannának kell valami felfogatási pont
az a baj árvízben félek nem használható,úgyhogy inkább veszek csónakot
más:néztem a mosógépeteket,marha drága a mosás
mondjuk nem vártam csodát,csak ez is alig tart tovább mint egy tandemugrás 4000ről,és ezen már elgondolkodtam
Az én busám csillagromboló üzemmódban háromszáz-ezer-millióval megy .
Csak azért nem közlekedek annyival mert meggörbülne a tér-idő kontínum és fekete lyuk képződne a motor mögött, ami beszippantaná az egész univerzumot...